Gra

Dreamfall: The Longest Journey

Drømmefall: Den lengste reisen
2006
8,0 2 029
ocen
8,0 10 1 2029
578
chce zagrać
Spokojne życie Zoe Castillo zostaje zachwiane przez systematycznie nękające ją wizje. Mała dziewczynka, ukazująca się oczom bohaterki, stale powtarza „Znajdź ją, ocal ją”. Więcej Mniej

gatunek

deweloper

Funcom

wydawca

Aspyr Media

premiera

Przygotuj się na ekscytującą podróż w bliźniaczych światach nauki oraz magii. Przeżyj niepowtarzalną przygodę na kilku kontynentach i odwiedź egzotyczne lokacje, delektując się przy okazji doskonałą fabułą - Dreamfall to trzecioosobowa gra przygodowa, rozgrywająca się w świecie The Longest Journey, będąca kontynuacją tej bestsellerowejPrzygotuj się na ekscytującą podróż w bliźniaczych światach nauki oraz magii. Przeżyj niepowtarzalną przygodę na kilku kontynentach i odwiedź egzotyczne lokacje, delektując się przy okazji doskonałą fabułą - Dreamfall to trzecioosobowa gra przygodowa, rozgrywająca się w świecie The Longest Journey, będąca kontynuacją tej bestsellerowej produkcji studia Funcom. W trójwymiarowym świecie Dreamfall przeżyjesz niezapomniane sytuacje, spotkasz ciekawych bohaterów i wejdziesz w interakcję z otoczeniem, jak nigdy dotąd w grze przygodowej. Rozwiąż ciekawe zagadki logiczne i przeżyj najdłuższą przygodę swego życia!

studio
Aspyr Media (wydawca) / Funcom (deweloper)
tytuł oryg.
Drømmefall: Den lengste reisen
inne tytuły
The Longest Journey: Static (tytuł roboczy) Miedzynarodowe
The Longest Journey 2 (tytuł roboczy) Miedzynarodowe
Dreamfall: The Longest Journey Miedzynarodowe
Więcej...
W niektórych wersjach gry, podczas przemierzania podziemi Markurii przez April, możemy dostrzec model Zoe na tafli wody. 
Podczas rozmowy z chińskim sprzedawcą w Newport możemy zauważyć w oferowanym asortymencie egzemplarz gry "Dreamfall: The Longest Journey".
Wśród asortymentu stojącego na półce w łazience Rezy, możemy odnaleźć egzemplarz pierwszej części gry "The Longest Journey".
Uważam, że można ograć ten ponad piętnastoletni tytuł także obecnie. Prostota rozwiązań i kolorowa grafika tylko ułatwiają sprawę. Moim zdaniem gra obowiązkowa dla fanów gatunku fabularno-przygodowego.  więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych