Gra wideo

Drømmefall: Den lengste reisen

2006
8,1 1 988
ocen
8,1 10 1988
568
chce zagrać
{"id":"607464","linkUrl":"/videogame/Dreamfall%3A+The+Longest+Journey-2006-607464","alt":"Dreamfall: The Longest Journey","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/74/64/607464/7349456.2.jpg"}
Spokojne życie Zoe Castillo zostaje zachwiane przez systematycznie nękające ją wizje. Mała dziewczynka, ukazująca się oczom bohaterki, stale powtarza „Znajdź ją, ocal ją”.
gatunek
premiera
wydawca
Aspyr Media
deweloper
Funcom
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Przygotuj się na ekscytującą podróż w bliźniaczych światach nauki oraz magii. Przeżyj niepowtarzalną przygodę na kilku kontynentach i odwiedź egzotyczne lokacje, delektując się przy okazji doskonałą fabułą - Dreamfall to trzecioosobowa gra przygodowa, rozgrywająca się w świecie The Longest Journey, będąca kontynuacją tej bestsellerowejPrzygotuj się na ekscytującą podróż w bliźniaczych światach nauki oraz magii. Przeżyj niepowtarzalną przygodę na kilku kontynentach i odwiedź egzotyczne lokacje, delektując się przy okazji doskonałą fabułą - Dreamfall to trzecioosobowa gra przygodowa, rozgrywająca się w świecie The Longest Journey, będąca kontynuacją tej bestsellerowej produkcji studia Funcom. W trójwymiarowym świecie Dreamfall przeżyjesz niezapomniane sytuacje, spotkasz ciekawych bohaterów i wejdziesz w interakcję z otoczeniem, jak nigdy dotąd w grze przygodowej. Rozwiąż ciekawe zagadki logiczne i przeżyj najdłuższą przygodę swego życia!

studio
Aspyr Media (wydawca) / Funcom (deweloper)
tytuł oryg.
Drømmefall: Den lengste reisen
inne tytuły
Dreamfall: The Longest Journey Polska
Więcej...
W niektórych wersjach gry, podczas przemierzania podziemi Markurii przez April, możemy dostrzec model Zoe na tafli wody. 
Podczas rozmowy z chińskim sprzedawcą w Newport możemy zauważyć w oferowanym asortymencie egzemplarz gry "Dreamfall: The Longest Journey".
Wśród asortymentu stojącego na półce w łazience Rezy, możemy odnaleźć egzemplarz pierwszej części gry "The Longest Journey".
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • oceny dużo niższe niż dla The Longest Journey są niesprawiedliwe.

  użytkownik usunięty

  Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

 • Jako April w podziemiach

  krzysztof300 ocenił(a) grę na 8

  Jak byłem w podziemiach w tej grocie co trzeba ustawiać klepsydry kwadraty trójkąty i celowniki, jak zostałem przyłapany przez tego ''stwora'' to prawie zawału dostałem. bo ten potwór nagle się pojawił i zaczął się wydzierać. ale już wiem co robić. jak będziecie w tym miejscu, to jak ten potwór ... więcej

 • Zauważcie...

  EmilyJohnson

  Emisariuszka i kobieta przy tym rdzeniu to prawie ta sama osoba. Ma inny głos i ubiór ,ale tak to ta sama postać. Może to przypadek ,ale wątpię w to.

 • ordynarde cliffhangers

  pazurrr1501 ocenił(a) grę na 9

  wahałbym się między 9 a 10, ale za tanie cwaniactwo tylko 6

 • Fajna gra

  xxKasiurkaxx ocenił(a) grę na 9

  Ogólnie bardzo fajna gra,grałem w nią przed dwoma laty,trochę tylko żałuje,że jej nie przeszedłem całej.Akurat ją przechodziłem.ale skończyły się wtedy właśnie wakacje,pamiętam,że miałem problem z przejściem obok jakiegoś psa,i na tym się zatrzymałem,pewnie bym to przeszedł,ale miałem mnóstwo ... więcej