PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612644}
7,1 1 622
oceny
7,1 10 1 1622
Driver: San Francisco
powrót do forum gry Driver: San Francisco

...

ocenił(a) grę na 6

Gra negatywnie mnie zaskoczyła pomysł na grę ciekawy ale wykonanie beznadziejne, misje główne zarówno jak dodatkowe są nędzne, grafika jest średnia jak na dzisiejsze standardy a fizyka... pfff... jeszcze gorsza niż w Pararrell Lines. Po za tym nie wszystkie pojazdy są licencjonowane, soundtrack jest nie chcę się powtarzać BEZNADZIEJNY, nie ma w nim żadnych znanych utworów mam nadzieje, że kolejna część (o ile powstanie) będzie lepiej wykonana. Aczkolwiek doceniam doceniam cutscenki z prawdziwymi aktorami przyjemną rozrywke. Jak dla mnie - Żarło, żarło ale zdechło, jednak nie żaluje kupna, tym którzy zdecydowali się na kupno życze miłej rozrywki.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

które nie są licencjonowane? (bo na ciężarówkach raczej mi nie zalezy)
Co do grafiki...przypomnijmy sobie drivera 1,co do fizyki...przypomnijmy sobie drivera 1, misje już nie te..krótkawe i za łatwe..mimo to, wyzwania z filmów były fajnym pomysłem...Misja..trochę ukryta, okazała się być garażem z drivera 1. Mogli by poprawić poziom trudności trochę, wydłużyć misje...pozbyć się turba, nitra, przyśpieszacza zwał jak zwał..po ukończeniu gry powinni pozwolić wybrać czasy i wymiar (tak jak w P.L.) Bo dużo bym dał za jazde bez tego efektu wizualnego...byłby majstersztyk..Fizyka na prawdę nie o to w tej grze chodziło. Soundtrack ma za mało kawałków..ale czy jest beznajdziejny nie powiedziałbym..nie ma techniawy, czy hardcore'u. cóż..napewno podobała mi się bardziej niż P.L. czy 3.

ocenił(a) grę na 8
wojodbama

(edit Bo normalny mi nie działa)

które nie są licencjonowane? (bo na ciężarówkach raczej mi nie zalezy)
Co do grafiki...przypomnijmy sobie drivera 1,co do fizyki...przypomnijmy sobie drivera 1, misje już nie te..krótkawe i za łatwe..mimo to, wyzwania z filmów były fajnym pomysłem...Misja..trochę ukryta, okazała się być garażem z drivera 1. Mogli by poprawić poziom trudności trochę, wydłużyć misje...pozbyć się turba, nitra, przyśpieszacza zwał jak zwał..po ukończeniu gry powinni pozwolić wybrać czasy i wymiar (tak jak w P.L.) Bo dużo bym dał za jazde bez tego efektu wizualnego...byłby majstersztyk..Fizyka na prawdę nie o to w tej grze chodziło. Soundtrack ..nie ma techniawy, czy hardcore'u, hmm "nie znane kawałki" ło bosz chciałbyś coś z Top Trendów? Masz przecież Prodigy, Arethę Franklin(zawsze będzie mi się kojarzyc z Blues Brothers) Black Rebel Motorcycle Club..Editors,Beck..Jamiroquai Primal Scream Beasty Boys...Nie jest to lista hitów ale jeśli ktoś troszkę siedzi w alternatywie to jest coś dla niego.

Troszkę słabsza od 1 lepsza od P.L. znacznie lepsza od 3 (dwójkę zaliczam jako 1 bo to prawie to samo plus kilka nowych opcji)

ocenił(a) grę na 6
wojodbama

W grze pojawiają się 3 marki Ruf czyli na prawde Porsche, Dug czyli na prawde Dodge i Hydra max czyli wozy strażackie reszta to wozy raczej licencjonowane (prawdo podobnie Ubisofta nie było stać na wykupienie licencji Porsche). Co do pojazdów to brakuje mi brak motocyklów nie do poruszania się ale chociaż dla klimatu a by pojawiały się na ulicach, i oczywiście pojadów typu transporter. wszystko popsuła opcja shift.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

ja mam w grze oryginalnego Dodge'a, Ruf to coś takiego jak Brabus dla Merca Pewnie Porsche się zgodziło żeby kupili licencję na rufa i zgodzę się że pewnie tak było taniej ale to nadal licencjonowane auto...a ciężarówki i wozy strażackie to mi wiszą, że tak powiem :P

ocenił(a) grę na 8
wojodbama

Co do motocykli się zgodzę mogły by raz poraz przemknąć. Opcja shift mogła by być..ale jakoś by mogli ją ograniczyć, zmniejszyć zasięg na przykład..wtedy nie które misje opierały by się w większym stopniu na jeżdżeniu a nie na lataniu w podświadomości

ocenił(a) grę na 6
nakati_snake

Shift jest tragiczny. Skoro on w swojej podświadomości wciela się w różnych ludzi to czemu tylko w kierówców, równie dobrze podczs misji w której musimy uratować naukwca uwięzionego w bagażnigu Turner mógł się zamienić w kierowce - porywacza.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

Dlatego mówiłem o zmniejszeniu zasięgu shifta czy coś w tym stylu..wtedy jego idea nabrałaby więcej logiki, a zaoszczędziła czasu w przechodzeniu z auta do auta. A tak opiera się na tym, że gdyby można było się wcielić w każdego kierowcę to nie byłoby żadnego sensu bo już w pierwszej czy którejś misji można by było ukrucić niecny plan..
Zatem...zamysł okej...w wlonej jeździe się sprawdza w miarę..w misjach pojawiają się błedy logiczne...znaczne zmniejszenie zasięgu shifta zmniejszyło by rozmiar tych niescisłości.

ciężarówki, taksówki, wozy strażackie, karetki (choć tu akurat jest GMC) itp. mnie nie obchodzą, pewnie jak większości graczy..Nie przykładam szczególnej wagi do tego czy jadę furgonetką więzienną GMC czy jak jest w grze Vandoornem jakimś..to samo z Tirami..Znam tylko jedną firmę zajmującą się produkcją takich maszyn - Kennworth (po za europejskimi manami volvami itd.)...więc gdybym nie wyczytał że te dykemany czy jak się tam nazywały nie są licencjonwane - nie odczułbym różnicy. Nie wiem co to ten DUG..Nie ma go w mojej grze..nie ma go na oficjalnych pojazdów z tej gry ;P Heh, hydramax to model marki Camion w grze ale to nie ma najmniejszego znaczenia bo tak czy siak nie jest to istniejąca marka, tylko tak..gwoli ścisłości :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 6
wojodbama

Rzeczywiście znalazłem - Ruf jest licencjonowany ale dug i hydramax nie są.

ocenił(a) grę na 8
nakati_snake

Taa licencje i inne takie...
A popatrz w menu: prędkość, przyczepność i drift - oddzielna statystyka do driftu - ta gra ma dawać frajdę, a nie być symulatorem.

conrad_owl

Jak ty wszystkich pouczasz. Normalnie alfa i omega. Może za dużo już twoich postów skomentowałem, ale co ja poradzę, że w każdym tak wieje chamstwem, że nie da się nie przejść.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Idź już dziecko, wypłacz się i popisz jeszcze parę postów :) a ja się pośmieję.

Tak ogółem to PRZECZYTAJ post - oba. Ten który napisałem i ten na który odpisywałem.
Gdzie tu chamstwo? Napisałem tylko, że gra zręcznościowa nie może być traktowana jak symulator. Co jest LOGICZNE. No ale...
Ten oto człowieczek poczuł się urażony, bo zwróciłem mu uwagę na nienormalne zachowanie w jednym z tematów i opisał OD RAZU W 9 MOICH TEMATACH zupełnie ignorując wątek główny i przyczepiając się do mojej osoby.

Tak więc uwaga!!! TROLL

I właśnie :) wyzywasz, obrażasz i czepiasz się byle czepić bo już nie możesz wytrzymać, że mam życie poza komputerem i aż w tylu tematach musiałeś się mnie czepić i to nielogicznie :D a ja mam śmiech z takich trollików jak Ty - bo tak - wyśmiewam głupotę dzieci w sieci gdyż to śmieszne, te wywody, czepianie się byle czego itp. Tylko - w tym poście powyżej nie było nic z tego co piszesz. Umyj ząbki i spać dziecino.

conrad_owl

Ojej, znowu ten żałosny apel do innych, aleś słaby. Słaba parodia człowieka. Dobra, w takim razie, ja również powtórzę, co już mówiłem.
Troll jesteś ty, bo pierwszy zacząłeś. Sam napisałeś, że śledziłeś moją dyskusję, więc to samo zrobiłem ja. Ty masz prawo czytać moje wypowiedzi, a ja nie? Hipokryta. Ja też mam prawo sobie poczytać twoje wypowiedzi i skomentować, tak jak robisz to ty, chory człowieku. 9? Otworzyłem sobie kilka i co poradzę, że w prawie każdym, kogoś atakujesz albo pokazujesz arogancję. Ty mnie pierwszy zaatakowałeś, to ja sobie mogę pisać w ilu chcę tematach. Poza tym jest jakiś limit? Lecz się.
Urażony? Ty na moim miejscu już byś leciał z siekierą po mieście, czytając twoje wpisy, doszedłem do wniosku, że jesteś niezłym psycholem.
Sam przecież napisałeś, że lubisz wytykać innym błędy i śmiać sie z innych. Ja się pytam, więc z kim tu jest niedobrze. Wg ciebie można się z kogoś nabijać i wytykać błędy, ale kiedy ktoś ci odpowie tym samym, to już jest źle, bo ty pierwszy zrobiłeś to i wtedy ten kto odpowiada jest chory? Haha, śmiesznya parodia człowieka. Wg mnie chory jest ten, kto zaczyna. Ten kto pisze, że lubi siedzieć w necie, żeby czytać posty innych, śmiać z nich i wytykać błędy. Ty mówisz, że ja jestem chory, bo się bronię przed takim debilami, jak ty? Nie ośmieszaj się bardziej. W tej chwili jesteś dla mnie przykładem największej cio..y. A ten twój desperacki apel do innych jest żałosny. Strasznie kozaczysz, ale bronisz się jak piz...czka.
Ale ty kłamiesz. Ignorując wątek główny? Sam w postach przechodziłeś do ataków na innych, ignorując główny wątek, więc w czym problem. Może przedstawisz swoje posty, bo piszesz o moim nienormalnym zachowaniu, a wg własnej teorii jesteś chory do potęgi 3.
Atakujesz innych i uważasz się za porządnego człowieka. To jakaś kpina. Mam prawo czytać twoje wpisy, choćby po to, żeby wiedzieć z kim mam do czynienia. Choćby ten twój post, o świecie, w którym żyjemy. Kiedy przestałeś brać leki?

Takiś cwaniak, na spotkania chcesz się homosiu umawiać, ale na filmwebie apelujesz do innych, ale zabawne.
"wyzywasz, obrażasz i czepiasz" Robisz to ty.
"mam życie poza komputerem i aż w tylu tematach musiałeś się mnie czepić i to nielogicznie " Wydaje ci się, że masz. Zrobienie sobie herbaty, to nie to. Tyle tematów? Otwarłem sobie 10 i liczyłem na jeden, gdzie będę mógł zrobić to samo co ty. Tak zazwyczaj jest, iż ludzie na 10 swoich wypowiedzi mają co najwyżej jedną haniebną. Nie moja wina, że ty miałeś 9 na 10. Nielogiczne? Haha, ty w tych tematach pokazujesz, jakim prymitywem jesteś. Pisałeś coś o offotpowaniu? Jesteś mistrz. I hipokryta.
"wyśmiewam głupotę dzieci w sieci gdyż to śmieszne" Nie, bo jesteś prymitywem.
"Umyj ząbki i spać dziecino." Zero argumentów? Zero pomysłów? Ten rozkazujący ton świadczy o twoim zdenerwowaniu lub o kompleksach, które objawiają się tym, że nikt nie chce cię słuchać.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Ogarnij się do jednego tematu, nie rób śmieciu bałaganu. Twoją słabością jest bycie internetowym trollem który nie ma odwagi twarzy pokazać.

conrad_owl

Jak już mówiłem, to ty produkujesz 4 posty na mój jeden i to z taką szybkością, że zastanawiam się, czy nie zaprosiłes sąsiadów. Nareszcie mogłem odpisać. Może masz życie poza kompem? Wczoraj uciekłeś, że niby narzeczona, już to widzę. Musi być niezła agentk, jak z takim dnem wytrzymuje, co robił takie rzeczy z rodzicami. Twarz pokazać? A co to, facebook? Wymuszasz ode mnie moje dane osobowe? Lecz się. Niczego się o mnie nie dowiesz. Tak piszą stalkerzy. Pokaż twarz,a potem całe życie będe widział twoich koleżków pod domem. W życiu. Od razu zgłoś się na policję. Ja nie mam odwagi? Wystarczy, że ty masz, pisząc o swoich traumatycznych przeżyciach.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Ty robiłeś te rzeczy z rodzicami, bo to było o Tobie - przeczytaj ze zrozumieniem.

conrad_owl

Sam mówiłeś, że w życiu mnie nie widziałeś, więc skoro piszesz takie rzeczy, to znaczy, że jesteś totalnym dnem i dobrze ci z tym. Podobno taki wielce wykształcony. Chwali się tak niesamowicie, jeszcze tą swoją narzeczoną, a jakoś to nie idzie w parze z kulturą i mądrośćią. Mówisz, że mam literówki, a sam tak szybko piszesz. Zastanawiam się. Ty musisz mieć już utarte teksty, które tylko kopiujesz. Sam zacząłeś mówić o wykształceniu, chociaż wmawiasz, że ja, a jak widać przeczysz swojej tezie, wielki matematyku. Królowa nauk. Haha, to chyba ci jest potrzebna do tego, żeby sobie liczyć literówki. Żałosny troll. Prowokuje, a sam sprokowany dostaje szału i szewskiej pasji.
Nie musisz więcej pisać, co robiłeś z rodzicami. To na pewno trudne dla ciebie. Jeszcze to ciągłe zaprzeczanie: "nie bo ty".

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Nie chwaliłem się, podałem fakty które nijak nie pasują do nazywania kogoś homosiem i dresem. Lecz się.
Lecz się.

conrad_owl

Lecz się. Lecz się. Lecz się. Lecz się...zasypiam...wrrr...No więc chwaliłeś się, bo coś trzeba powiedzieć o sobie, to nie facebook, ale trzeba się dowartościować. Ja spędzę ten wieczór z narzeczoną. wypijemy sobie lampkę wina, zjemy spaghetti, a ty zdychaj....hahaha. Naprawdę, jeszcze raz napiszesz o dresiu i homosiu, to cię przestanę lubić. Nudny się robisz, cały czas płaczesz.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem."
w zgodzie z tą sentencją zakończę rozmowę z chorym psychicznie człowieczkiem.

Nie karmić trolla proszę.

conrad_owl

Troll skopiował wszędzie ten sam post. Co za bałwan. I jeszcz ma czelność innych wyzywać od trolli. Haha, co za kabaret.
Jeju, co za troll. Wszędzie kopiuje ten sam post. Co za matoł. Jakim debilem trzeba być?!
Trollem jest ten, kto pierwszy chamsko i złośliwie atakuje, prowokuje, zaczepia i wyśmiewa. Trollem jest kłamca, taki jak ty. Miałeś już nic nie pisać, a jesteś uparty jak troll i kłamiesz, jak najęty. Wróciłeś tylko po ty, by skopiować post, który i tak już wcześniej kopiowałeś.
Umrzesz z głodu, trollu, skoro nikt nie będzie cię karmił.
Ja podjudzam takimi tekstami? W takim razie ty jesteś nałogowym podjudzaczem. Teraz mnie rozwaliłeś, hipokryta do kwadratu. Przecież każdy twój post skupia się na podjudzaniu. Po to "siedzisz w necie, żeby czyt...". Jakoś nie pokonałeś swoim doświadczeniem.
Kłamca. Ile razy jeszcze będziesz coś mówił, co nie jest prawdą?
Tak, jesteś chory. Choroba postępuje.
Biedactwo, poczuło się urażone i musiało wrócić. Minęło kilka godzin i stwierdziło, jednak, że duma trolla nie pozwala mu nic nie napisać.
Troll wyzywa innych do trolli. Haha, co za ubaw.
Psychiczny podjudzacz, jak to mówisz. A gdzie teksty o czynnościach, jakie wykonujesz z rodzicami?
Miałeś zakończyć rozmowcę, a wróciłeś, żeby wszędzie skopiować ten sam post. Żałosne. No już, prowokuj dalej i zaczepiaj, dresiku i homosiu.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem."
w zgodzie z tą sentencją zakończę rozmowę z chorym psychicznie człowieczkiem.

conrad_owl

Haha, jaki kłamca, od tego trolla nie da się uwolnić.
Miałeś kończyć w poprzednim poście, to jednak kłamałeś i w kolejnym poście powtarzasz to samo. Psychol do potęgi. Chory koleś i nic więcej. Zacznij leczenie, nie wspominając już o tym, że w każdym temacie kopiujesz ten sam post.
Sam zaczął i będzie teraz prześladował. Jemu nie można odpowiedzieć, tylko on może robić chamskie złośliwe uwagi, mimo że jego się nie zaczepia. Przestaniesz kłamać i zrobisz, to co obiecujesz od poprzedniego posta, którego kopiowałeś w każdym temacie?
Troll/

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." - zatem dyskutować ze śmieciem nie zamierzam.

conrad_owl

Już to mówiłeś 3 raz wy tym temacie i nadal kłamiesz. Wyjątkowo upierdliwy troll. Jak można być taką kłamliwą ci tą, która na dodatek robi, to o co oskarza innych. Cały czas tylko kopiujesz, smieciu. Skoro nie chcesz gadać, to zrób to w końcu, bo na razie cały czas zarzekasz się, a zero prawdy jest w twoich czynach. Ogólnie skopiowałeś już to 15 razy. Może znowu napisz, co robisz z rodzicami?

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." - zatem dyskutować ze śmieciem nie zamierzam.

conrad_owl

Powtarzaj tę swoją mantrę, bo tylko to ci zostało. Nieważne, że to ty jesteś tym idiotą, ważne żeby pisać kolejny posty i robić z siebie świetą krowę. Wyjątkowo upi... troll.
Olimpiada z matematyki, haha, królowa nauk, haha. Olimpiada, której nigdzie nie ma. Ja podobno nie znalazłem, a sam jej nie znalazłeś. Taka prawda. Leć do tej swojej narzeczonej i się wypłacz, bo taka jesteś ciotka. Skoro nie zamierzasz ze mną dyskutować, to dlaczego od tego czasu napisałeś 20 postów.
Będziesz sobie popijał winko i jadł spaghetti. Słaby troll osiągnął szczyt swojej desperacji. Kiedyś prosił innych o obronę. Teraz to już tylko kopiuje jeden post. Kłamca jakich mało.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." - zatem dyskutować ze śmieciem nie zamierzam.

Jeżeli nie rozumiesz słów iż dyskutować nie zamierzam i prowokujesz to wykazujesz się kompletnym brakiem szarych komórek.

conrad_owl

Nudny jesteś. 30 razy skopiowany post.
Ale mam z ciebie ubaw. Sam się ośmieszasz. Narzeczona odeszła? A w ogóle kiedyś była? Może mam cię szukać po sieci, jak sam mi radziłeś. Tyle zdjęć ze Szkocji...bo mnie to interesuje. Żałosny jesteś. Może ty tak śledzisz innych. Ja mam gdzieś, jak wyglądasz, bo wiem, że jak wieśniak.
Ja prowokuję? Haha, to nie dyskutuju, bo na razie, tylko potwierdzasz, że kłamiesz. Chociaż szkoda będzie, bo kto mi będzie dostarczał radochy. Nie ma większej satysfackji niż gnębenie chama i trolla.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Ja nie dyskutuję, to ty prowokujesz. Aleś za głupi by to zauważyć.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." - zatem na zaczepki homosia nie reaguję.

conrad_owl

To ty chciałeś mnie zobaczyć, homo. Prowokowanie prowokatora to chwała. Trolluj gdzie indziej. Tępić trolle.
Nudziarz. 35 razy.
Prawdziwy śmieć. To byś musiał na siebie nie reagować. Miałeś nie napisać i teraz twierdzisz, że nie reagujesz, a co robisz? W dyskusji wymiękłeś, to w kółko kopiujesz jeden post. Co za żałość. Powtarzasz to zdanie, które ciebie opisuje, a nie cechuje, bo myślisz, że staniesz się inteligentny. Osoba, która pisze o czynnościach wykonywanych z rodzicami, już dawno jest spalona.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Hahaha w dyskusji wymiękłeś - idioto przeczytaj co piszę juz po raz 40ty.
Zrozum.
Następnie się wypowiadaj.
Poza tym to nie była dyskusja tylko bełkot chorego psychicznie.
Osoba, która widzi chamstwo i złośliwość w zdaniu: "zajrzyj do słownika" jest chora psychicznie i nie do uleczenia.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." - zatem dyskutować ze śmieciem nie zamierzam - tak więc żadnej dyskusji nie ma, a wymiękanie w sieci to hahaha sorry, ale to tylko sieć matołku.

conrad_owl

Idiotą jesteś ty i dobrze zdajesz sobie z tego sprawą. Właśnie o tym piszę. 40 razy powtarzasz to samo i cały czas kopiujesz jeden post, bo jesteś słabym trollem.
Ojej, biedactwo. Znowu ten rozkazujący ton.
Dobrze, że zdajesz sobie sprawę ze swojego chorego bełkotu. Jak inaczej można wytłumaczyć teksty o narzeczonej, winie, swoich rodzicach. "Siedzę w necie po to, aby czytać posty innych, śmiać się z nich i wytykać im błędy". Marny, żałosny i zakompleksiony troll.
Haha, zaprzeczaj, ale kopiowaniem tylko potwierdzasz to. Miękka faja jak to homo.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Cóż może obchodzić tysiącletni dąb, że jakaś świnia czochra się o jego pień?

conrad_owl

Żałosne teksty żałosnego trolla. Kopia.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." - zatem dyskutować ze śmieciem nie zamierzam.

conrad_owl

Kopiuj sobie dalej. Ja mam polew. Przestań gadać z lustrem.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Żałosny jesteś :):):):)
"Nie rozmawiaj z idiotą bo będziesz musiał zniżyć się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem." zatem wygrałeś dyskusję przygłupie, bo głupszego od Ciebie nie ma, a teraz idź lizać pałki.

conrad_owl

Haha, cztery uśmieszkii, twoja frustracja sięga zenitu.
Liżesz pałki? Uuu i ty to lubisz? Haha, mówiłem, homo. Teraz już nie zaprzeczysz. Wygrałem? Przedtem mówiłeś, że wcale nie. Gubisz się.
Przygłup...uuu ale mnie to zabolało...hahah, ale mam ubaw.
"przygłupie, bo głupszego od Ciebie nie ma, a teraz idź lizać pałki." Zdania jak 5-latek albo niedorozwój. Ciężko czytać. I ta twoja mantra, która ciebie opisuje.
Kopia nr 3 postu.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Oszczany kundel :D:D:D

conrad_owl

Hahahahaha, ale mam ubaw z ciebie. Masz problem z psami? Nie lubią cię? Psy lubią tylko porządnych, ty jesteś trollem. A może dresowskie ChWD...?
Znowu te minki. Zsikałeś się?

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Ty masz problem jakiś z wyimaginowanymi dresami. Psie :) i nie minki tylko emotikonky wyrażające mój ubaw na widok twoich wypocin. Bo mądry dawno by stąd poszedł. Ale cóż - jesteś kalekim bezmózgiem.

conrad_owl

Znowu te minki. Co za kompleksy, wieśniak jakich mało. Za swoje teksty powinieneś dostać w ryj. Pewnie wyjątkowo często masz obijaną mordę. Haha, na pewno, już widzę jak płaczesz. Ja, kalekim bezmózgim, ha, bo gnębie trolla? Ja wiem, że stąd nie pójdziesz, bo jesteś bezmózgim trollem i to wiadomo od początku. Ja nie jestem, bo gnębienie trolla to akurat zasługa. Jesteś trollem, zacząłeś sobie, więc nie płacz i nie przypisuj innym swoich określeń. Czekam na więcej. Zabawne jest gnębienie trolla. Dawno nie widziałem tak prymitywnego trolla, który obraża ludzi, których nie zna i myśli, że jest porządny. Twoja rodzina się ciebie wstydzi albo jest taka sama. Biedactwo zostało urażone.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Wystarczy, że ty dostajesz w ryj od swojego ojca wystrzałem spermy codziennie.

Pewnie twoje domysły nijak się mają do rzeczywistości bp nigdy nikt mnie nie pobił. Ej dziecko - ciebie to leją non stop, straszne te twoje zwierzenia. Żal mi cię. Dam na caritas, może ci pomogą.

Hahaha "ja nie jestem trollem" - sam o sobie tak gada. I jeszcze, że zasługujesz na uznanie? Wydrukuj sobie swoje posty chory psie.

"Dawno nie widziałem tak prymitywnego trolla, który obraża ludzi, których nie zna i myśli, że jest porządny. " - wypisz wymaluj Mowiacy_do_reki - dokładnie tak się zachowujesz. Miło mi - psie :D

conrad_owl

Twojego zdania nie będę powtarzał, bo są pewne granice przyzwoitości, ale co będę to mówił takiemu dnu i śmieciowi. Cały czas opisujesz, jak spędzasz czas z ojcem, Skoro to lubisz. Wystarczą mi twoje domysły. Obić ryj powinien ci każdy szanujący się człowiek. Za takie teksty, jakimi jesteś autorem, to nawet nagroda. Jesteś dnem i dobrze ci z tym, a myślisz, iż jesteś zaje bisty. Od pierwszego postu widać byo, że jesteś chorym psycholem, a raczej istotą człowiekopodobną. Te twoje o teksty, że mam ci wysłać zdjęcie, mam cię szukać, twojej olimpiady, że spędzasz teraz czas z narzeczoną przy lampce wina (jaki lord). Haha i te apele do innych. Homo i dres. Żałosny człowiek jesteś i tyle. Na każdym kroku się ośmiesasz. Mam niezły polew z twojej frustracji, jak nie wytrzymujesz i piszesz te swoje wulgarne posty opisujące swoje czynności z rodzicami.
Daj na caritas, może ci wrócą więcej. Nikt cię nigdy nie pobił. Haha, uwierzę, taka wredna piz... codziennie dostaje wpierd ol. Kłam dalej, akurat w kłamstwach jesteś dobry, więc mnie to nie rusza.
Jesteś, jesteś trollem. no ty na pewno na uznanie nie zasługujesz.
Znowu o psach. To jak na ciebie koledzy wołali? Pies zasługuje na szacunek, ty nie.
Miło ci, bo sobie robisz dobrze. Haha.
"wypisz wymaluj " Haha, ale mnie bawisz i nic więcej. Jesteś zupełnie nieszkodliwy. Taka pierdółka.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Sp...dalaj trollu!

conrad_owl

No i miałem rację, nie dość, że 50 powiadomień, to w kazdym ten sam post. Ja przynajmniej nie plagiatowałem, ale skoro ty to robisz, to po co ja mam tracić swój czas. Wystarczy, że i tak już straciłem wystarczająco dużo na ciebie, stalkera.
Ale króciutki post. Żałosny i słaby troll. Dzięki, że cytujesz prawdę, smartfonie. Jesteś słabym i i niedoje... trollem. Sam naprodukowałeś 50 powiadomień, szkoda, że króciutkich, bo na więcej cię nie stać. Reszta prawdy o tobie jest w poście wyżej. Chyba też zacznę kopiować swoje posty, bo tymi krótkimi pościkami chcesz zakrzyczeć prawdę.
Tak, mówienie prawdy. Poza tym twój cytat jest fałszywy. Słabiutki jestes. Twoje 50 powiadomień, to tak naprawdę 1. Ułatwiasz mi sprawę, wystarczy, że kopiuję.
Frustrat, mam polew, że salejesz. Wow, jednak jakiś inny post. ale strasznie krótki. Tylko po to, żeby było 50 powiadomień. Nieważna treść, musi być 50 powiadomień. Ja nie kopiowałem postów, ale widać, że słabo ci wychodzi odgryzanie się.
Spi... trollu i to ma być post? Sam się ośmieszasz.
Mam polew, im bardziej jesteś sfrustrowany i wpadasz w szał coraz bardziej.

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Sp...dalaj trollu!

conrad_owl

Wymyśl coś nowego. Sto kopii twojego postu. Sam zacząłeś i nie potrafisz przestać. Troll. Twoje słownictwo jest świadectwem.
"Słuchasz się pana". Haha.
Zgłosiłeś już swoje posty do administracji? Już nie chcesz umówić się na randkę?

ocenił(a) grę na 8
Mowiacy_do_reki

Spier...j trollu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones