Enslaved: Odyssey to the West

2010
7,5 913
ocen
7,5 10 913
217
chce zagrać
powrót do forum gry Enslaved: Odyssey to the West
  • użytkownik usunięty

Niestety Enslaved ma masę błędów, bugów i złych rozwiązań. To co mi się niepodoba
    najbardziej to kamera. W czasie walki usilnie stara się pokazywać wszystko tylko nie to czego
    potrzebujemy. Po drugie nie wejdziemy nigdzie sami, możemy wejść i wskoczyć w miejsca w
    które wejść pozwolili nam twórcy. Nie ma za bardzo zwykłego skakania, prawie nie da się spaść
    w przepaść... Postać skacze na jakąś platforme tylko tam gdzie twórcy to zaprogramowali, gracz
    ma zero wolności. Jednak najgorsze są bugi. Nasza postać może się zablokować na byle czym,
    wchodzić w ścianę itd. oczywiście nasza towarzyszka też czasami z zapałem biegnie w ścianę
    zamiast ruszyć tam gdzie powinna. Najgorszy był jednak błąd, który uniemożliwił mi ukończenie
    gry! W jednym momencie pojawia się przeciwnik, który niszczy mur i owszem u mnie przeciwnik
    się pojawił, ale muru nie zniszczył, do tego przez chwilę był niewidzialny (a nie powinien być),
    więc przez dobrą minutę zastanawiałem się co się dzieje i dlaczego otrzymuje obrażenia. Po
    pokonaniu go powinienem przejść przez dziure w murze, ale nie mogę... Genialnie! Kupiłem
    legalnie gre na steamie, a nie da się jej ukończyć... pierwszy raz mi się zdarzył aż taki błąd. Nie
    polecam tego tytułu.