PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612580}

Big Rig Europe

Euro Truck Simulator
6,4 689
ocen
6,4 10 1 689
Euro Truck Simulator
powrót do forum gry Euro Truck Simulator

Gniot wśród gier

ocenił(a) grę na 3

ETS to niedopracowany gniot wśród gier na PC.
Mimo to przemogłem się i zainstalowałem tą grę (około 350 mb na twardzielu).
Dlaczego to zrobiłem ? a no dlatego że namierzyłem kilka stron z modami do tej gry. Hmm ... z dużej chmury mały deszcz ... muszę zastosować to porównanie w tym miejscu.

Jedynym plusem tychże modów są perfekcyjnie wykonane niektóre ciężarówki którymi możemy przemierzać tysiące kilmetrów europejskih dróg. Mod KFK mix map (ponoć najbardziej dopraowany mod nowe mapy) wzbogaca tego gniota pieknymi krajobrazami równin, łąk i lasów). Muszę przyznać że to im wyszło. Ale na tym konczą się plusy modów do ETS-a.
Reszta do jedno wielkie dziadostwo, mody gryzą się ze sobą, powodują errory loadingów i wywalanie gry do pulpitu.
Mam nadzieję że Euro Truck Simulator 2 zapowiadany na wiosnę 2012 roku będzie lepszy niż ten gniot.

ocenił(a) grę na 3
tomucho77

Sorka za literówki ... powinno być ... "Mod KFK mix map (ponoć najbardziej dopracowany mod nowe mapy) wzbogaca tego gniota pięknymi krajobrazami równin, łąk i lasów.

Hahahaha ... bym zapomniał. Te nierealistyczne nazwy Swift zamist Scanii żenada :(
Gdyby nie mody na nazwy ciężarówek to ci którzy grają w tego gniota dostali by "nerwicy oczu".

tomucho77

Ale i tak fajnie sobie pojeździć:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones