PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612434}
6,5 2 271
ocen
6,5 10 1 2271
F.3.A.R.
powrót do forum gry F.3.A.R.

3 część F.E.A.R to w moim przekonaniu kompletne dno. Dużo więcej spodziewałem się po tej produkcji biorąc pod uwagę jej 2 poprzedniczki. W grze nie zostało zupełnie nic z mrocznego klimatu który nieraz potrafił zjeżyć włos na głowie w poprzednich odsłonach, mało tego grając w w opisywany przeze mnie tytuł ani razu się nie przestraszyłem. Wydaje mi się że twórcy tym razem chcieli bardziej skupić się na tym by stworzyć kolejny FPS niż horror co dla mnie jest kompletnie nie zrozumiałe. Całość ratuje ostatni Poziom w grze który jako tako zasługuje na to by być częścią kontynuacji, rozgrywka FPS -owa także stoi tu na niezłym poziomie. Wedle mnie F.E.A.R 3 był wielkim rozczarowaniem ale każdy może mieć odmienne zdanie. Polecam go tylko fanom FPS-ów :)

lechita1995

mnie tak szczerze powiedziawszy nawet pierwszy F.E.A.R. jakoś nie przestraszył, może w paru momentach podniosło mi się ciśnienie co najwyżej, w ogóle mi się wydaje że w pierwszej części bardziej skupili się na fabule a co z 3 częścią jak dla mnie jest dobra i na pewno lepsza od dwójki która jest dla mnie z kolei dużym zawodem.

ocenił(a) grę na 4
Blake943

mi tam najbardziej właśnie dwójka przypadła do gustu

lechita1995

mi akurat w dwójce drażniła grafika, taka kolorowa że wręcz kiczowata,okropnie nużyła, jak grałem to przeciwnicy byli jakby głupsi w przeciwieństwie do pierwszej części i była też łatwiejsza co nawet w pewnym sensie było widać po ilości niesionych apteczek(w jedynce 10 w dwójce tylko 3) jeszcze DLC Reborn nie dość że płatne to jeszcze żałośnie krótkie i na dobitke zakończenie, w trójce chociaż dopracowano bardziej gameplay i grafika była bardziej zbliżona do jedynki, ja tak widzę tą serie że pierwsza i trzecia część trzymają poziom a dwójka z kolei niezbyt udana.

ocenił(a) grę na 4
Blake943

Kolorowa? Nie zwróciłem uwagi XD mi tam pasowało.
w DLC nie grałem ale może kiedyś zagram i zobaczę czy mi się spodoba.
A co do trójki to przydałoby się więcej straszaków, a mniej tych wszystkich żołnierzy i mutantów i od razu byłoby lepiej.
Jak dla mnie końcówka trzyma poziom i gdyby cała gra była podobna to niewątpliwie bym ją ocenił wyżej.

lechita1995

dla mnie przez to że wszystko było takie kolorowe odzierało ta produkcje z resztek klimatu, jak chodzi o DLC to od razu powiem że trwa zaledwie godzine i jest dla mnie zbędne, czy dodanie większej ilości straszaków by pomogło? wątpię już raz takie cos zastosowano do dodatku Extraction Point do jedynki i wyszło lepiej niż w podstawce, a w trójce juz by raczej nie zdało egzaminu.

ocenił(a) grę na 4
Blake943

no może i racja ale jak dla mnie dobrze że nie było dodatku do trójki
bo w sumie jak skoro Alma ginie w podstawce, a poza tym skoro podstawowa wersja nie przypadła mi do gustu to z dodatkiem pewnie byłoby to samo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones