PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714150}
7,5 4 871
ocen
7,5 10 1 4871
FIFA 15
powrót do forum gry FIFA 15

Handicapy

ocenił(a) grę na 8

Zmora Fify znów powraca, a mieli to ulepszyć albo w ogóle wyeliminować....

ocenił(a) grę na 1
nexylevel96

dla mnie zmora jest to ze w pierwszym dniu gry dzieci mialy w tali prawie wszystkie gwiazdy ze 100 chemia.Normalny czlowiek nie mial szansy na jakakolwiek walke na boisku (handikapow nie uswiadczylem) .Wystarczylo dlugie podanie i taki Sturridge czy Reus odstawial cie na 15m pakujac pilke do siatki i tak po kilka razy w meczu .EA to korporacja a im zalezy tylko na dojeniu klienta

ocenił(a) grę na 1
pharaoh1

teraz juz wiem ze to istnieje mialem 14 strzalow na bramke koles 2 wynik 1:2

ocenił(a) grę na 1
pharaoh1

ostatni raz kupilem to goowno

ocenił(a) grę na 8
pharaoh1

Ja nie wiem ale zawsze jak wychodziła kolejna odsłona fify ludzie na coś na rzekli a mi się podobała. Niestety tego nie mogępowiedzieć już z 15 moim zdaniem jest to regres gra się zbyt arcadowo (za łatwo) hokejowe wyniki np 8:8. Strzały w , niektórych sytuacjach wyglądają co najmniej dziwnie. Natomiast na plus piszę sobie technologię goal-line w meczach ładnie to wygląda i cieszy oko

ocenił(a) grę na 1
qwerty_all

ta gra to kpina z umiejetnosci ktore czlowiek posiadl po 200 meczach .Wyobraz sobie ze na niewiele ci sie moga przydac , byle chlystek moze cie ograc zasiadajac nawet pierwszy raz do turnieju .

pharaoh1

Czyli to przez co rozpieprzyłem pada grając w 14 nadal ma miejsce? Bosko. Do dziś pamiętam ostrzeliwanie bramki rywala przez 85 minut i gole tracone w 90+ w meczach z randomowymi składami.

ocenił(a) grę na 8
ptr_89

Żal tylko że nie ma że w 14 nie masz już match day aktualnego bo tak to bym dalej grał w 14 w sezony i utrzymywał się z trudem w 1 lidze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones