PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=714150}
7,5 4 871
ocen
7,5 10 1 4871
FIFA 15
powrót do forum gry FIFA 15

PS4 v PC

ocenił(a) grę na 6

Mam zamiar kupić we wrześniu piętnastkę, ale nie wiem na co. Głównie chcę grać w FUTa i zastanawiam się, które urządzenie byłoby korzystniejsze.

Grał ktoś w FUTa na ps4? Oprócz cen zawodników czymś się różni? Proszę o pomoc.

Raskall

Bierz na PC

Kinomaniak1235

Jak pod Fife to PC

ocenił(a) grę na 6
Azad

Może coś więcej?

Raskall

No jeśli chcesz kupić sprzęt pod tą grę to lepiej kup PC, a jeśli jesteś fanem wielu gier i chcesz dawać po 250zł za każdą to kup PS4.
Teraz zmieniają silnik pod PC i FIFA 15 ma lepiej wyglądać, ale wiadomo że ogólny zarys grafiki będziesz miał lepszy w PS4.

Azad

Coooooo? Nie ma gry, która miałaby lepszą grafikę na konsoli... Co to za bzdury?
1. Przeciętne PC ma o wiele większa moc niż konsola.
2. MOOOoooooooOOody i łatki graficzne.

DeGreZet

Nie powiedziałbym.

Azad

No to nie znasz się, a się wypowiadasz....
Sprawdź sobie parametry konsoli, a zrozumiesz, że PS4 to odpowiednik komputera za trochę ponad 2k zł. ;__;

Jeśli chodzi o grafikę na takim kompie to na teraz wystarczy by odpalić grę na ultra, ale za 2 lata już na średnich lub najwyżej wysokich, co oznacza, że twoja konsolka za 2 lata będzie zaniżala grafikę tak, żeby można było odpalić grę w marnych 60fpsach - bo gry konsolowe więcej nie wycągną.

Po za tym PC już teraz pozwala uruchomić na przykład BF4 w grafice o wiele lepszej niż PS4, dzięki możliwości grzebania w plikach gry i modowania grafiki, żeby była jeszcze ładniejsza.

Według mnie po prostu nie stać Cie na dobrego PC za 3-4k zł i temu tak pieprzysz.

DeGreZet

Za te 3-4 to jakiś czas temu kupiłem dobrego laptopa, który nie służy mi kompletnie do gier. A do gier wolę PS3/PS4, kupiłem co prawda PS4, ale za mało gier na ten moment na niego wyszło, więc jak gram to na PS3 jeszcze. PC to przeżytek, wole usiąść wygodnie na kanapie, odpalić PS i na tv ew. rzutniku zagrać niż siedzieć przy monitorze.

Azad

Laptop za 4k to jak komputer za 2.5k MAX....
Nie dość, że wszystkie podzespoły są tańsze bo to w końcu urządzenie przenośne i mniejsze, które samo w sobie jest droższe to jeszcze masz kartę w wersji M, która jest 3x mnie wydajna niż karty za taką sama cenę do PC....

Po za tym widać, że ściemniasz z tym PS4 bo ja mam tą konsolę i jakimś cudem gram na niej w gry z PS3. Jak? BO PS4 MA PORT GIER Z PS3.

Konsole są nowinką dla biedaków. Jak kogoś nie stać na komputer to kupuje sobie taki sprzęt za 1500zł i myśli, że gra tak jak na PC.
Widać, ze nigdy nie grałeś na wysokich detalach na PC, ani nawet na PS4...

Co do wygody to również się mylisz. Ja mam monitor 26'' i w dużą część gier gram sobie z kanapy na padzie BO UWAGA DLA BIEDAKÓW, są też pady do PC. :O
Tylko w strategie i gry online gram z fotela bo tak jest po prostu wygodniej i moim zdaniem nie da się wydajnie grać w multi na padzie.

DeGreZet

No widzisz ty jesteś znafca, więc już milknę.

ocenił(a) grę na 9
Azad

w ps4 będzie ładniej? niby czemu? lul

Raskall

Bierz na PC, nie zastanawiaj się. Na PC jest więcej gier, lepsze opcje online, lepsza grafika i najważniejsze: tańsze gry. Oczywiście zależy to też od tego jaki PC wybierzesz, ale do Fify wystarczy dobra karta graficzna.

ocenił(a) grę na 1
Raskall

Choc sam kupilem preorder na pc jesli mialbym wybierac ppsiadajac ps4 i ps+ bez wahania wybral bym opcje druga .Na pleja jest poprostu wieksza konkurencja online i to wystarczy chyba za komentarz .W tym roku przyznaje ze fifa na pc to calkiem inny wymiar trawe widac jak rosnie :) ja podlaczylem bezprzewodowki z 360 i czekam na 26 , mam nadzieje ze sie nie rozczaruje jak rok temu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones