PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809099}
6,7 1 962
oceny
6,7 10 1 1962
FIFA 19
powrót do forum gry FIFA 19

jako zaprzaniec co prawda, bo wiele lat byłem z PESem. Ale w sumie to od FIFY się wszystko zaczęło, 98 France World Cup. Teraz PES nie oferuje chyba nic nowego, a poza tym scena moderów upada, nie ma co czekać rok na dodatek Ekstraklasy, skoro w FIFIE to będzie od razu. Zobaczymy jak gameplay.

LukaszJarosz25

fifa od kilku lat to też odgrzewany kotlet, ale jednak jak dla mnie przebija PES-a

solimak

No i w tym roku mają Ligę Mistrzów, bo KONAMI straciło, nie?

LukaszJarosz25

zgadza się, po raz pierwszy UCL i EL zawita w FIFIE :)

ocenił(a) grę na 6
solimak

Ja też się zgadzam. Ale gra i tak średnio mi przypadła do gustu.....

solimak

powiedz mi jak robić piłkarską grę co roku żeby nie była odgrzewanym kotletem? Dodać karabiny? Czołgi? Statki kosmiczne?

Tu więcej już za bardzo nie da się wymyślić. A i tak co roku w Fifę trzeba uczyć się grać na nowo, przyzwyczajenia z wcześniejszych odsłon nie działają. No i co roku zawsze mimo wszystko czuć jednak większy realizm i naturalność. Znów to poczułem po przesiadce z 18 na 19.

ocenił(a) grę na 6
Rockman92

To źle poczułeś...

Dawid_Bochenski

Hmmm czy źle poczułem? Śmiem wątpić: piłka częściej i naturalniej odskakuje, lepiej oddziaływuje fizyka na nią, widać że każdy kontakt np. stopy z nią naturalnie ją popycha w różnych kierunkach i z różną siłą, wcześniej inaczej to trochę działało, raczej z góry ustalone było jak piłkarz będzie prowadził piłkę a nie w jaki sposób ją "dziugnie" nogą, dlatego teraz piłkarze częściej gubią piłki, częściej też jest walka o bezpańską futbolówkę która poleci w rejon gdzie nie ma żadnego piłkarza, piłka nie jest tak sztucznie naprowadzana jak wcześniej, ponadto naturalniej i lepiej wyglądają zderzenia zawodników, strzały wyglądają lepiej i soczyściej, zwłaszcza te silne. Jeśli tego nie zauważyłeś/poczułeś to albo mało grałeś, albo jesteś ślepy albo głupi, bez urazy...

ocenił(a) grę na 6
Rockman92

Dlaczego przepisałeś to ze swojego podręcznika ze szkoły??

ocenił(a) grę na 6
Rockman92

Filmweb nie jest dla 8 latków przypominam!!!!!

ocenił(a) grę na 1
LukaszJarosz25

nie wracaj, ta gra to syf, z roku na rok te same bledy, to gra, a nie symulacja, bardzo nierealna

tomekguru

Nie wróciłem ostatecznie. Wkurzyłem się na EA, ile chcą ode mnie forsy :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones