Final Fantasy VI

Fainaru fantajî VI

1994
8,5 508
ocen
8,5 10 508
123
chce zagrać
{"type":"film","id":631369,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Fainaru+fantaj%C3%AE+VI-1994-631369/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Final Fantasy VI
  • CottonCrush ocenił(a) tę grę na: 9

Szkoda że square nie robi już tak dobrych gier, teraz liczy sie akcja i grafika a nie treść.

• mnq1 ocenił(a) tę grę na: 10

CottonCrush Zgadzam się z kolegą. Fabularnie to chyba najlepsze FF, jakie kiedykolwiek się ukazało. Spośród postaci centralnych praktycznie każda persona jest na tyle interesująca, że chce się poznać jej losy. Sama historia również jest niezwykle wciągająca, zaś zakończenie pomimo zwycięstwa pozostawia pewien gorzki posmak. Mechanice rozgrywki też trudno coś zarzucić, bo to ten etap w rozwoju serii, gdy była ona przystępna zarówno dla wyjadaczy, jak i ludzi dopiero wkręcających się w temat. W osobistym rankingu stawiam na równi z częściami 7 i 9.

Mnie osobiście również martwi to, że obecnie FF tak bardzo odcięło się od swoich korzeni. Przy okazji części dziesiątej Square pokazało, że bardzo dobrze potrafi pogodzić klasyczne rozwiązania z zupełnie nowymi pomysłami. Późniejsze części to już niestety jakieś mniej lub bardziej udane eksperymenty. Trochę szkoda, bo to jedna z moich ulubionych serii i przykro mi patrzeć, jak sukcesywnie się stacza.

• CottonCrush Nadal warto w to zagrać? Pytam bo widzę że jest dostepna na androida

Turkisz80 Tak, chociaz nie podoba mi sie jak zmienili grafike w wersji na androida.

• CottonCrush Na lepsze czy gorsze?

Turkisz80 Skoro nie podoba mi sie to raczej na gorsze? Jednak to kwestia gustu.

• Sztocky ocenił(a) tę grę na: 10

CottonCrush lol , myślałem że z tą grafiką to joke ,ale właśnie wygooglowałem i ... hmmm .... może nie gorzej ,ale jakoś inaczej :D tak czy siak warto się z tą grą zapoznać , bo jeśli nic oprócz grafiki nie zmienili to nadal jest mega , mega miodna :)

• Movie_Crash_Man ocenił(a) tę grę na: 10

CottonCrush Gra to mistrzostwo świata podobnie jak ścieżka dźwiękowa.