PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724536}
7,6 3 728
ocen
7,6 10 1 3728
Firewatch
powrót do forum gry Firewatch

Podobne gry

ocenił(a) grę na 7

Hej, macie propozycje jakichś podobnych gierek do powyższej z takim wyśmienitym voice-actingiem? Przyznam się, że niektóre wątki w grze przechodziłem nie z tej fabularnej ciekawości, a tylko po to żeby "porozmawiać" z Delilah :D Wyśmienite te dialogi.
Kto by pomyslał że chodzenie po lesie i rozmowa przez krótkofalówkę przez całą grę może się nie nudzić ;)

ocenił(a) grę na 8
h0pe17

Oj, niewiele jest takich
Poleciłbym Ci właśnie Life is Strange czy przygodówki TWD, no ale w nie już grałeś. Interesujące i świetnie zagrane jest tez np. Her Story

ocenił(a) grę na 7
laxman

Wlasnie ostatnio myslalem nad Her Story, Kholat albo Stanley Parable. W to ostatnie juz grales, godne polecenia?

ocenił(a) grę na 8
h0pe17

Everybody's Gone to the Rapture
Zaginięcie Ethana Cartera
Ether One
Soma
Life is Strange

Moze cos z tego Cie zainteresuje.

ocenił(a) grę na 7
CottonCrush

O własnie, Everybody's Gone to the Rapture mnie zainteresowało, na pewno zagram w jakiś piątkowy wieczór :P

h0pe17

Stanley Parable polecam mocno :) sposób narracji w tej grze jest bardzo nietypowy przez co gracz jest ciągle zaskakiwany przez grę.

h0pe17

"Kona", "Kholat", "Dear Esther", "The Town of Light". Może jeszcze "The Park", w którą jeszcze nie miałem okazji zagrać. Jeśli chodzi o graficzne podobieństwo, to z pewnością "The Long Dark". Wszystkie znajdziesz na steamie.

ocenił(a) grę na 9
h0pe17

Jeśli chodzi o gry z wyśmienitym voice actingiem i świetnymi dialogami, to gorąco polecam serię ,,Batman:Arkham'' - jedne z najlepiej udźwiękowionych gier w jakie grałem.

A z gier podobnych? Definitywnie SOMA - świetna fabuła, diabelnie wciąga i miażdży fenomenalnym zakończeniem.

ocenił(a) grę na 8
Asvers

Definitywnie polecam What Remains of Edith Fintch ? Nie dość, że gameplay jest masakrycznie zaskakujący to voice acting ciut wyżej niż w Firewatch.

ocenił(a) grę na 9
mudman

Dzięki wielkie za polecenie :) Widzę że tegoroczna świeżynka Sprawdziłem screeny i opis, i bardzo mi się spodobało, najprawdopodobniej zakupię w najbliższym czasie.

ocenił(a) grę na 9
h0pe17

Nikt nie wspomniał, a też naprawdę genialny voice acting i fabułę ma "Oxenfree". Świetna gra indie, zdecydowanie na 2-3 przejścia (zróżnicowanie dialogów).

ocenił(a) grę na 8
h0pe17

Gone Home.

https://www.filmweb.pl/videogame/Gone+Home-2013-688044

ocenił(a) grę na 8
skalp_el

Takie krótkie, ale spoko.

h0pe17

W tym miesiącu premierę miała gra "Call of the Sea". Myślę, że fanom Firewatch przypadnie do gustu, a szczególnie że głos głównej bohaterki to głos aktorki, która grała Delilah w Firewatch, poza tym - grafika. Wprost cudna.

ocenił(a) grę na 7
h0pe17

Oxenfree, Night in the Woods

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones