PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724536}
7,6 3 731
ocen
7,6 10 1 3731
Firewatch
Kiedy zdarza nam się pomyśleć, że jakaś gra jest jak film zazwyczaj mamy na myśli wyłącznie kino... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Najważniejszą częścią rozgrywki są nasze rozmowy z D. Twórcy często dają nam do wyboru możliwe odpowiedzi i na tej podstawie kształtują się relacje z przełożoną. więcej
Dla mnie "Firewatch" jest pierwszym walkerem, gdzie pierwszoplanowe postacie biorą na siebie ciężar przedstawienia fabuły - nie będziemy tu mieli tony notatek, liścików czy "magicznie" pojawiających się retrospekcji. Zamiast tego doświadczymy oscarowo odegranych ról Henry'ego (Rich Sommer) oraz Delilah (Cissy Jones), będącej przełożoną naszego bohatera. więcej
 "Campo Santo", które znane jest nam z produkcji chociażby "BioShock 2" czy "The Walking Dead: Season One" postanowiło stworzyć fabularną grę przygodową osadzoną w latach osiemdziesiątych, która niewątpliwie emanuje mocnym klimatem, wyciągniętym z dreszczowców. więcej