PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727818}
7,4 1 273
oceny
7,4 10 1 1273
Five Nights at Freddy's 2
powrót do forum gry Five Nights at Freddy's 2

Ostatnio dowiedziałem się że już niedługo zostanie stworzona 3 część tej dość strasznej i trudnej gry o i jeszcze chciałbym wam wszystkim ludzie powiedzieć wesołych świąt

użytkownik usunięty
Venomous02

Nie zdziwiłbym się, gdyby tym razem polowało na nas 20 maskotek. Pewnie powstanie jeszcze więcej teorii. Pewnie będzie jeszcze ciężej przejść grę. Pewnie będzie coraz gorzej z "zabezpieczeniami". Chyba przekroczyłem limit użycia słowa "pewnie". W każdym razie: mam nadzieję, że będzie tak samo dobra jak poprzednie części.

A to Cię rozczaruję bo będzie tylko jeden animatronik :P
Za to na możliwe że gameplay ulegnie sporej zmianie. Jakiś randomowy użytkownik Reddit'a wymyślił że zamiast po prostu wyskoczyć na nas i zakończyć noc klęską, nasz nowy przyjaciel ma zabierać części z tego pudełka w biurze z których będzie odbudowywał animatronika/ki . Brzmi szalenie? Trochę, jednak ciekawe jest to że ten post jak i kolejne z tymi samymi spekulacjami zostały usunięte przez autora gry. Możliwe że ktoś odgadł mechanikę trzeciej części, ale czy autor usunięciem tych wpisów w celu utrzymania tajemnicy nie potwierdził teorii tych domysłów? Pewnie chce nas zmylić ale kto go tam wie :P

użytkownik usunięty
FrozenFanPL

Już to wiem, panie kolego. Internet wyprzedził pana o jakieś dwa dni :P

Internet plz xD

FrozenFanPL

Jeżeli faktycznie tak miałoby to wyglądać to ciekawi mnie czy ten nowy animatronik budował by tego megatronic'a tylko z części z pudełka czy też np. z części starych animatroników dajmy na to głowy Foxy'ego która robi za lampę.

Roz26

W sumie to oprócz głowy Foxy'ego nie widać [ oprócz części z pudełka ] żadnych elementów innych animatroników. Tym bardziej że na zwiastunie Freedy, Chica i Bonnie są w całości jako tako. Jeśli faktycznie miałby składać jakiegoś kumpla to raczej tylko z części z pudełka. Chyba że coś przeoczyłem.
No i właśnie... ciekawe coś się stało [ stanie? ] z innym animatronikami z pierwszej części. [ Czyli drugiej generacji... chyba, już nie pamiętam dokładnie xd ]

FrozenFanPL

Tja moje wcześniejsze ' domysły ' są totalnie bez sensu xD Ale kurde FNAF bez Foxy'ego ;-;
Może będzie jakiś pokój z rozebranymi [ na części xD ] animatronikami? Jakieś endenskeletony? Kim będziemy w kolejnej odsłonie? Scoot po drugiej części pozostawił dużo pytań na które by odpowiedzieć trzeba poczekać do wyjścia trójeczki ;) [ Choć pewnie 87 ciągle będzie owiane tajemnicą by teorie fanów nie legły w gruzach ]. Oby kurde nie olał tej fabuły...

Roz26

Nie powiedziałbym że od razu bez Foxy'ego :P
Wszystkie animatroniki z pierwszej części były pokazane na trailerze c'nie? C'tak. A nasz kochany lisek? No właśnie, nie. Można to odebrać za brak możliwości wystąpienie Foxy'ego w trzeciej części ale z drugiej strony... W zwiastunie pierwszej części też nie ma o nim mowy o tu boom. Czwarty animatronik jak się patrzy. Po za tym Scott wie że Foxy jest ulubieńcem fanów i obstawiam że po prostu chce zrobić nam niespodziankę. A to że jego głowa wisi w jednym z pomieszczeń nie przekreśla jego obecności w trzeciej części. W końcu to Foxy... animatronik który lubi się ukrywać ;)

FrozenFanPL

Obyś miał racje cholera :P
Może jeśli się pojawi ludzie przestaną go obwiniać za bite of 87 bo w końcu jest 30 lat po owym dniu. Bo jeśli faktycznie to był jego wina to od razu by go rozmontowali czy coś a nie zostawiali w jednym z pomieszczeń.

Venomous02

Tak... 3 nadchodzi. Scott umiescil przedziwny obrazek na swojej stronce: www.scottgames.com

ocenił(a) grę na 6
Kla_Ra_1234_567_8

A czy ktoś z was oglądał może oglądał pierwszy trailer trzeciej części tej gry bo ja wczoraj obejrzałem i był doskonały nie mogę się doczekać żeby w to zagrać

Venomous02

Ten nowy animatronik... po prostu mega. Jego krzyk może nie jest super straszny ale sam wygląda po prostu świetny.

FrozenFanPL

I znowu nowy obrazek, tym razem mapka... oczywiscie trzeba bylo rozjasnic (to przeciez Scott, tak?) I mam zle wiadomosci... niestety, w trojce nie bedzie tylko jednych drzwi... (to by bylo za proste), ale sa jakies podziemne przejscia?... O! I jeszcze cos, kamer bedzie pietnascie o_O

Kla_Ra_1234_567_8

Scott i te jego ukryte informacje <3
Obstawiam że to jest bardziej wentylacja niż podziemne przejście głównie przez tego screen'a http://scr.hu/2au9/atann [ Ventilation ].
Ciekawią mnie natomiast te ' errory ' przy audio, kamerach i właśnie wentylacji - nasz nowy przyjaciel będzie je psuł czy dla utrudnienia same będą nawalać?
Niepokoją mnie za to 2 rzeczy http://scr.hu/2au9/7igeg widzisz tu gdzieś jakiś element Marionetki? ;___; [ Najstraszniejszy jump-scaream ever ]
I druga sprawa - czy Scott umieści jakieś smaczki fabularne dla osób które kochają FNAF'a za teorie spiskowe. [ Wliczając w tym mnie ]

FrozenFanPL

Obstawiam, ze Scott na bank cos przygotowal, a wiec o fabule sie nie martw c: A marionetka moze byc gdzies na dnie pudelka?-malo prawdopodobne-, albo faktycznie bedzie pelnic jakas role w trzeciej czesci (oby nie o__o). Poczekamy, zobaczymy ;D

Kla_Ra_1234_567_8

Mam nadzieje że o fabule nie zapomni. Jakieś informacje co do nowego animatronika to już będę happy tak na 50% :P
Co do naszej kochanej marionetki.. jest teoria że w każdym animatroniku uwieziona jest dusza dziecka [ Mini gierka z FNAF 2 - Give them life ] a pośrednikiem który jakby ' wsadza ' dusze w kostiumy jest właśnie Marionetka która sama w sobie ma duszę pierwszego martwego dziecka [ Mini gierka Take cake to the children, samochód przy wejściu do pizzeri z którego wychodzi zabójca ]. Jako że Marionetki nie ma na żadnym zwiastunie 3 części niektórzy twierdzą że duszą uwiezioną w nowy animatroniku to dusza pierwszego martwego dziecka, czyli dusza marionetki. Czy to ma sens? Przekonamy się już wkrótce ;)

Venomous02

Ha! Jest! Jest nowa informacja na temat trzeciej czesci gry ^^ Na steam'ie Scott wstawil nowe ogloszenie, w ktorym... niektore litery sie powtarzaja!(dum dum duuummmm)!!! Po wypisaniu powtarzajacych sie liter wychodzi takie cos:mynameisspringtrap. Takie tam info.

Kla_Ra_1234_567_8

Ja... ja nie wierze, ze Scott mogl nas tak strollowac o_o Hahahaa xD poprawil mi humor na caly tydzien xD

Venomous02

Koleeeeeeejny teaser! http://scottgames.com/
Czy wy też widzicie te podobieństwo w oczach?

Venomous02

MNIEJSZA O TEASER [ Jest nowy na stronie btw. ]
Graj jest już możliwa do kupienia!!! http://store.steampowered.com/app/354140/

FrozenFanPL

xD Best day eveeeeer!!! Gra wyszła zarąbiście! ^^ I te wszystkie phantomowe animatroniki, mini-gierki... rewelka :3 Za dużo emocji na jeden dzień ^^

Kla_Ra_1234_567_8

Czyli nie tylko ja się tak jaram :D
Popieram wszystko jest genialne <3 Spring trap, mini gierki, phantomowe animatroniki [ Foxy <3 ] no po prostu epic!
Plotki okazały się prawdą apropo straszności gry. Przez Baloon Boy'a i Marionetkę przez 10 minut się pozbierać nie mogłem xD

FrozenFanPL

Ja się natomiast zawiodłem się Spring Trapem z lekka. Kurdę, wygląda zajebiście, ale jednocześnie z tego wszystkiego co Scott umieścił w grze, to króliczek jest najmniej straszny. Co mnie trochę zmieszało bo w końcu tylko on nas ' zabija '.

Roz26

Haha, nie wierzę, że BB mógł mnie tak przestraszyć xD Kurde... wczoraj była wielka radocha, że ta gra nareszcie jest, ale teraz... teraz tak... smutno trochę... i ten teaser z kapeluszem Freddy'ego. To jest już koniec! ;-; Rozumiecie? Koniec!

Kla_Ra_1234_567_8

Phantom Chica tez miażdży :D
O kurde nie wiedziałem o nowym teaserze... koniec? ;______________________;
No ale w sumie, Scott wykorzystał temat w 100% - sequel, prequel...ale...ko.ko..koniec :/

FrozenFanPL

Chodziło mi bardziej o to, że Balloon Boy był zawsze najsłodszy (przynajmniej według mnie), a tu nagle taki pinokio żywcem wyjęty z jakiejś creepypasty xD I masz rację! Cieszę się, że Scott zakończył FNaF-y ;) Lepiej odejść z klasą niż robić parę innych części, z których wyszłoby tylko dno i dwa tony mułu... ale jednak... pustka po tej grze zostanie ;n; *idzie płakać do kąta*

Kla_Ra_1234_567_8

Mnie zawsze BB wkurzał głównie przez ten śmiech :P
' Lepiej odejść z klasą niż robić parę innych części, z których wyszłoby tylko dno i dwa tony mułu ' Dokładnie. A sam FNAF jeszcze trochę pożyję. Ludzie muszą rozgryźć fabułę na 100%, znaleźć wszystkie smaczki + mam nadzieje The Living Tombstone wypuszczą nowy kawałek. Po tym pustką ehh niestety nadejdzie :/

Kla_Ra_1234_567_8

Możliwe że będzie 4 część.
[ SPOJLERY ]
Kiedy ukończymy Nightmare Mode to ukazuje się wycinek gazety który mówi że Fazbear's Fright spłonęło. Jeśli rozjaśnimy gammę widać na obrazku z tą figurką Twarz Spring Trapa.
Btw. polecam poczytać te wszystkie teksty dookoła tego wycinku. Scott mówi tam o paru rzeczach np. że model Foxy'ego tworzył podczas podróży samochodem dlatego jest taki zniszczony :)

Roz26

A ktos juz widzial ukryte pliki z trojki? Mnie ciekawi ten napis "Find me". I moze jednak jest 7 noc D:
*poprawka, dwie tony mulu o_o
A co do 4 czesci. Ludzie, dajcie spokoj. Scott to tez czlowiek. Przez ponad rok pracowal na pelnych obrotach i zasluzyl na wakacje. Dostalismy trzy czesci w ciagu 7 miesiecy, rozumiecie? Trzy czesci w tak krotkim czasie!

Kla_Ra_1234_567_8

Może z tym ' Find me ' chodzi o Bonni'ego? A co do siódmej nocy to obstawiam że pewnie Scott planował ją dodać, ale koniec końców jej nie dał.
Nie wiem co ludzie mają z tą 4 częścią... kurde historia jest praktycznie kompletna, nie ma tam już nic co można by pokazać. Cytując klasyka ' Let it go '

ocenił(a) grę na 10
Venomous02

trudna ? będzie tylko jeden animatronik, co prawda w bardzo strasznym wydaniu 0_0 i nie będzie drzwi i to wszystko, także nie sądzę by była jakoś specjalnie straszna, bynajmniej dla mnie ;)

ocenił(a) grę na 10
lauriii092

trudna*

lauriii092

Jak już się załapie o co chodzi to jest easy. Ale początek jest dość pogmatwany.

ocenił(a) grę na 10
FrozenFanPL

grałaś ?

lauriii092

Grałem ;_;

ocenił(a) grę na 6
FrozenFanPL

Słyszeliście wszyscy jednak plotka z filmem się sprawdziła kiedyś chciałem o tym na forum napisać ale nie miałem czasu

ocenił(a) grę na 6
Venomous02

żeby zakończyć dyskusje powiem Five Nights At Freddy's 4 już nat chodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones