PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=724940}
7,4 2 154
oceny
7,4 10 1 2154
Five Nights at Freddy's
powrót do forum gry Five Nights at Freddy's

słaba...

ocenił(a) grę na 10

ponieważ ja oceniłam pod względem poziomu straszności w tej grze, i kiepsko wyszło to Scott'owi

ocenił(a) grę na 7
lauriii092

tu chodzi o fabułę...

ocenił(a) grę na 5
dan_arrax

Gdzie w tej grze fabuła??

ocenił(a) grę na 7
WujekChu1ek

No nie wiem np. Bite Of 87? Historia całej pizzeri? Poczytaj sobie.

ocenił(a) grę na 5
dan_arrax

Nie wiedziałem, że jest jakaś historia, dzięki.

ocenił(a) grę na 7
WujekChu1ek

Spoko ;)

ocenił(a) grę na 5
dan_arrax

Ogólnie to taka creepypasta czy urban legend coś jak mit czupakabrze:P

WujekChu1ek

Bardziej creepypasta tak myślę. W każdym razie polecam się wgłębić.

ocenił(a) grę na 5
FrozenFanPL

Wiem, wiem czytałem dziś dość sporo o tym ciekawa intryga:P

WujekChu1ek

to niestety nie creepypasta.W roku (chyba) 1994 Nathan Dunlap zabił 5-6 osób w restauracji Chuck E. Cheese (czyli prawdziwym pierwowzorze freedy's).z tego,co wyczytałem,było to najgorsze masowe morderstwo w teksasie.zabił 4 z 5 osób.Tylko jednej osobie udało się przeżyć.

http://www.denverpost.com/television/ci_26119643/nathan-dunlap-colorado-death-pe nalty-case-rehashed-cnn

bart13

doczytałem się i wychodzi jednak,że zabił 4 osoby,a jedną ranił (udał się jej uciec)

ocenił(a) grę na 5
bart13

Każda jakaś tam miejska legenda nie bierze się z sufitu, zawsze musi coś się stać, zdarzyć jakiś incydent czy komuś coś się przewidzi i leci dalej jak plotki albo głuchy telefon z ręki do ręki(a tak na prawdę z ucha do ucha) "plotki" i opowieści nabierają siły i dodatkowe, podkolorowane informacje nie wiadomo skąd , tak właśnie powstają legendy i mity;)

ocenił(a) grę na 5
ocenił(a) grę na 5
ocenił(a) grę na 5
ocenił(a) grę na 2
dan_arrax

To tylko teorie graczy nie fabuła gry. Sam Scott przyznał, że gra (1 część) nie miała mieć fabuły.

ocenił(a) grę na 10
eleanora

A jednak ma

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones