PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611377}
7,6 2 416
ocen
7,6 10 1 2416
FlatOut 2
powrót do forum gry FlatOut 2

Świetna

ocenił(a) grę na 8

Uwielbiam gry z takim klimatem gdzie auta się rozwalają na maxa bez żadnych zasad.
W grze możemy się dobrze bawić do momentu przejścia ok. 60% gry. Wtedy robi się monotonna. Widzimy znajome trasy i poznaliśmy już w zasazie wszystko co w grze jest do poznania. te dalsze 40% to tylko kwestia ochoty grania bo możemy się już tka dobrze nie bawić. Wielki plus za soundtracki. Polecam.

PS: Nie wiem czy zauważyliście ,że jadąc wyścigi mamy wrażenie że nie wiemy po co w ogule jeździmy... zero fabuły... mam wrażenie że jadę po testowych trasach zrobionych na blenderze dla chwilowej zabawy... to samo w FlatOut 1.

użytkownik usunięty
Albikos1

Jeszcze do niedawna chyba w żadnych wyścigach nie było jako takiej fabuły. Nie grywam w ten rodzaj gier, więc nawet nie wiem, jakie są obecnie priorytety ich twórców. Poza tym, wątki fabularne nie są i pewnie raczej nie będą domeną tych gier.

ocenił(a) grę na 8

Na pewno ale nawet w nowych need for speedach jest jakaś mała fabuła... Np. w Carbon albo Most Wanted lub Undergorund 1 i 2. A tu jedziemy totalnie bez sensu... tylko sama rozrywka... zabijanie czasu....

użytkownik usunięty
Albikos1

A oprócz serii NFS są jeszcze wyścigi z fabułą? Poza tym, mnie sama rozrywka wystarczy.

ocenił(a) grę na 8

Może są. Wymieniłem te popularne. W tej grze podoba mi się to że jest to świetna masakra samochodowa. Ale nie bez powodu lubię gry Doom, Half-Life, S.T.A.L.K.E.R. itp. Tam jest znakomita fabuła. W wyścigówkach także by się jakaś przydała. Spodobało mi się to że w serii FlatOut są określeni kierowcy którzy czymś się charakteryzują. Jedni szybcy drudzy wolni, jedni lubią demolkę drudzy jej unikają. Tu jest dobry niewykorzystany wątek na fabułę.

użytkownik usunięty
Albikos1

Odkąd gram w FPS-y (ponad 10 lat), zawsze była tam jakaś linia fabularna, w przeciwieństwie do wyścigów (no może oprócz "Drivera"). Jako taka fabuła w wyścigach to chyba wynalazek twórców serii NFS (chociaż na początku były to też zwykłe pozbawione fabuły gry). Dlatego, jeśli ktoś porównuje wszystkie wyścigi do ostatnich odsłon tej serii, może twierdzić, że inne gry tego typu mają braki właśnie w wątkach fabularnych (nie wiem, jak to jest z innymi seriami wyścigów, np. Test Drive). Mnie osoboście nie przeszkadza brak ciekawej historii we "FlatOut 2". Cienię w niej dużą dozę rozrywki i sporo niezłych utworów muzycznych.

ocenił(a) grę na 9
Albikos1

Masz rację ,gra świetna ,ale słabo rozsławiona ,przez to szybko o Niej zapomniano :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones