i po 30 latach prowadzenia Polskiej reprezentacji.
No cóż o ile do meczy ligowych nie można mieć zastrzeżeń to prowadzenie reprezentacji to istna męka, zwłaszcza polskiej :).
Totalne wady:
1. Kontuzjowani zawodnicy "znikają" automatycznie z reprezentacyjnego składu.
2. Kontuzjowany zawodnik nie może być dodany...