Football Manager 2020 (2019) Gra wideo

Zarządzaj wybranym klubem piłkarskim, podejmując decyzje począwszy od wymiarów boska a na polityce transferowej klubu kończąc.

obsada

Wiesz, kto tworzył tę grę? Podziel się swoją wiedzą z innymi! Dodaj obsadę i twórców.

Zarządzaj klubem piłkarskim na swój własny sposób. W "Football Manager 2020" liczy się każda decyzja. Dzięki nowym opcjom i dopracowanej mechanice gry, która wynagradza planowanie i postępy jak nigdy dotąd, możesz rozwijać i szlifować wyjątkową tożsamość swojego klubu i siebie jako menedżera. Tytuł posiada oficjalną licencję oraz zawartość rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, odzwierciedlając w bezpośredni sposób te spotkania w grze. Wyjdź przez korytarz z szatni do żyjącego, oddychającego świata piłki nożnej z tobą w samym jego centrum. Tutaj twoje zdanie się liczy! To świat, który wynagradza planowanie i wiedzę, ale w przeciwieństwie do innych gier nie ma z góry zaplanowanego zakończenia lub scenariusza – są tylko niekończące się możliwości oraz szanse. Każdy klub ma swoją własną historię, a twoim zadaniem jest ją stworzyć. Mówi się, że piłka nożna to gra marzeń. To prawda, a menedżerowie to szczególny typ marzycieli. Zamiast problemów widzą nowe możliwości: szansę na wykazanie się przed najlepszymi w tej branży, na stworzenie i zaszczepienie nowej filozofii, na wyłowienie nowych talentów, wyniesienie klubu na wyżyny i zdobycie złota. To, w jaki sposób dotrzesz na szczyt, zależy tylko od ciebie. Ponosisz odpowiedzialność za swoje decyzje i ich konsekwencje.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o grze
Football Manager 2020

dystrybucja:
Cenega S.A.
kraj:
Wielka Brytania
inne tytuły:
(więcej...)
  • Tendencja spadkowa zachowana.

    • autor: mg90
    • 2019-12-11 13:53:23 +0100
    • ocenił(a) tę grę na: 5

    Jest coraz gorzej. Twórcy konsekwentnie z każdym nowym wydaniem obniżają radość z rozgrywki poprzez dodawanie niepotrzebnych cech, które są bez większego znaczenia oraz mnożenie wszelkich statystyk, wskaźników i wyliczeń, które pozbawiają rozgrywkę intuicyjności. W rezultacie tak naprawdę ...

zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię