PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642790}
5,9 3 256
ocen
5,9 10 1 3256
Fortnite
powrót do forum gry Fortnite

Zobaczycie, może i gimbusy się teraz jarają tą grą ale za nie długo nikt w to gónwo nie będzie grał. Już teraz to coś traci na graczach i popularności. Wolę grać w Robloxa.

ocenił(a) grę na 6
Dawid_Bochenski

Szajs..
Za tryb płatny ratowanie świata bym dał 4 albo 5/10.
Ale przy Battle Royale daje 1/10. Gierka bez sensu. Pograć godzinkę, 2 i odinstalować.

ocenił(a) grę na 3
Gill_Harris

No właśnie. Epic games nie umiał wykorzystać potencjału. Tylko patrzeć jak drugoklasiści się jarają: ej wiesz że jestem jednym z najlepszych graczy w forcie itp. A moi koledzy się tak tym cieszą. Ciągle pieprzą o tym fortklocku. To tak denerwuje. Jeszcze te głupie wspieranie nowego gracza a dobrych graczy nie wspierają w forcie i dlatego gra traci graczy. Dobranoc :)

ocenił(a) grę na 6
Dawid_Bochenski

Co jak co, ale przy Fortnite liczyłem na dopracowany tryb Ratowanie Świata, a oni go... olali.Teraz tylko dbają o BR

ocenił(a) grę na 9
Dawid_Bochenski

Bóldup bo Fortnite Ci nie odpala? Gra jest fajna, Battle Royale tak samo jak PUBG . Gimnazjum dawno skończyłem, a gram.

ocenił(a) grę na 8
Dawid_Bochenski

Powiedział gościu co dał Upadłemu królestwu 10 hahah

ocenił(a) grę na 3
Piotrel_filmweb

Ekhem wiem wiem dałem 10 za muzykę oraz parę mocnych scen. Ale po chłodnym namyśle sądzę ze film zasługuje na najwyżej 7/10....

ocenił(a) grę na 3
Dawid_Bochenski

Zgadzam się
Pomimo że sam jestem gimbem to ta gra już dla mnie straciła swój urok

ocenił(a) grę na 3
ditro_TM

Każdemu już zaczyna się ona nudzić....

ocenił(a) grę na 1
Dawid_Bochenski

5 miesięcy później.
Co nadal popularny.

ocenił(a) grę na 3
lukas_9006

No zdecydowanie popularność spadła więc MIAŁEM RACJĘ!

ocenił(a) grę na 9
Dawid_Bochenski

Napisałeś że nikt w to grać nie będzie, a dalej masa osób gra :D

ocenił(a) grę na 10
ocenił(a) grę na 7
Dawid_Bochenski

A Roblox jeszcze gorszy. to tak jakby powiedzieć, że nie popierasz Stalina, ale popierasz Hitlera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones