PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606784}

Głupki z kosmosu

Stupid Invaders
7,3 709
ocen
7,3 10 1 709

Głupki z kosmosu
powrót do forum gry Głupki z kosmosu

Gra jest głupia, jak mój lewy glan, ale muszę przyznać, że naprawdę śmieszna. Możliwe, że to ja mam takie wyjątkowo tępe poczucie humoru, ale mi się podobała. A tym, co moim zdaniem najlepiej w niej wyszło jest polski dubbing! Za każdym razem, kiedy słyszałam głos Lindy, spadałam z krzesła ze śmiechu! Polecam! :D
I wesołego jajka :D

ocenił(a) grę na 8
_Sophie_

Humor był najlepszym elementem tej gry, aczkolwiek zagadki i ich rozwiązywanie dawały nie mniej frajdy. Stupid Invaders i te ich plastusiowe gęby rozbrajają mnie nawet dziś jak sobie o nich przypomnę :"-P

_Sophie_

Dokładnie tak. Gra świetna, a największym atutem był kosmicznie dowcipny i błyskotliwy dubbing. Patrząc na grafikę, gra wydana w 2001 bije na głowę wiele współczesnych produkcji. Jedynym minusem tej gry jest to, że jest stanowczo za krótka.

ocenił(a) grę na 7
gaethweision

bez polskiego dubbingu nie byłoby już tak śmiesznie :)
świetna gierka, polecam każdemu

ocenił(a) grę na 7
krzaczek55

Gwarantuję Ci, że oryginalny dubbing jest równie dobry i ma jeszcze tę zaletę, że zawiera więcej gier słownych, bo niektórych nie dało się przetłumaczyć.

ocenił(a) grę na 9
_Sophie_

Odbierasz telefon - mhhhhh masz na sobie te seksowne majteczkiiii, z małpiej skórkiii aaa!?!? padamgdy słysze ten dubbing

ocenił(a) grę na 10
_Sophie_

Jak dla mnie najśmieszniejsza gra jaką miałem. A taki dubbingu chciałbym choć raz usłyszeć w jakimś filmie ;)

ocenił(a) grę na 10
_Sophie_

ja też :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones