PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796029}
8,5 3 856
ocen
8,5 10 1 3856
Ghost of Tsushima
powrót do forum gry Ghost of Tsushima

Jeden wieczór grania

ocenił(a) grę na 10

Nie zagłębiłem się zanadto w fabule , ponieważ grę mam od dziś.
Tyle co mogę powiedzieć...
Zbudowane przez studio SP otoczenie wygląda obłędnie, to naprawdę godne pożegnanie z tą generacją konsol. Jest wiele opinii, że jest to assassin w Japonii. Wygląda na to że gra bardziej postawi na fabułę niż seria Ubisoftu
.. ale bez spoilerów nic więcej nie mogę powiedzieć. Na pewno zapowiada się tytuł walczący o grę roku z the last of us 2

magic7810

graficznie wygląda jakby była w becie jak na 2020 wylgąda słabo

ocenił(a) grę na 10
GizZ23

Modele postaci może wypadają trochę gorzej niż w innych wysokobudżetowych produkcjach, tu bym się zgodził, ale uważasz że cała reszta otoczenia wygląda jak w becie ? Może jest trochę przekoloryzowana, zamiecie kolorowych liści
czy rozległe łąki falujących na wietrze nasyconych intensywną barwą kwiatów przywodzą na myśl film "Hero" z Jetem Li. Może to wyglądać trochę kiczowato ? Może tak ale manipulacja światłem w tej grze jest na tyle doskonała ( widać możliwości grafików) że zaryzykował stwierdzenie , że twórcy miejscami przerysowali świat celowo aby esencja tej kultury wręcz wylewała się z ekranu. Żeby gra była bardziej japońska niż sama Japonia. To w końcu tytularny "duch". W końcu cała japońska sztuka rysowana bywa niedoskonałej kreski, a niewątpliwie zachwyca

ocenił(a) grę na 8
GizZ23

To chyba nie grałeś jeszcze na PS5.Ta gra wygląda wyśmienicie jeśli chodzi o samą grafikę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones