God of War III

2010
8,5 9 189
ocen
8,5 10 9189
1 294
chce zagrać
{"type":"film","id":605868,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/God+of+War+III-2010-605868/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry God of War III
  • dyziorro ocenił(a) tę grę na: 10

Powala rozmachem, grafiką, scenariuszem. Dla fanów slasherów pozycja obowiązkowa. Czekam na czwórkę i po trójeczce sam się zastanawiam czy potrafią mnie jeszcze czymś zaskoczyć.

• dyziorro Grałem w Trylogię. Wychodzi następna część na PS3 pt God Of War Ascension czyli Wstąpienie.

• aro8736 ocenił(a) tę grę na: 7

dyziorro grałem we wszystkie god of war i powiem tak że na trójce trochę się zawiodłem
    grafika super, dźwięk także, potyczki z bogami są znakomicie zrobione zwłaszcza wykończenia ;)
    fabuła jest prosta, do przodu i zabij wszystkich czyli nudna i mało rozbudowana nie tak dobra jak w poprzednich dwóch odsłonach, najgorszy minus to że gra jest krótka i brak w niej jakich kolwiek zagadek, co mogło by wydłużyć rozgrywkę a tak to tylko walka i walka ... grę oceniam na 7 :) pierwszą część na 10 drugą 9 :) pozdro

• aro8736 w trzeciej części trochę mnie zawiódł polski dabing ale gra na pewno warta uwagi zresztą jak cała trylogia nie mogę się doczekać kolejnej części serii no a morał tej gry zemsta nie prowadzi do niczego dobrego ani nie jest wstanie utopić bólu super epicka wciągająca historia podobała mi się bardziej niż Dante Inferno

• racher ocenił(a) tę grę na: 9

aro8736 Jaki brak zagadek? Na przykład ta z perspektywą była genialna.

• m_x_47 ocenił(a) tę grę na: 10

dyziorro 4 na pewno nie będzie ostatnia część jaka powstanie to Wstąpienie ponieważ Kratos ginie na końcu 3 o ile się nie mylę dokładnie nie pamiętam

• Aquariuspnf ocenił(a) tę grę na: 10

m_x_47 Nie ginie, przynajmniej nie jawnie. Oglądając do samego końca widzimy, że jego ciało znika z areny. Pozostawiono szansę na użycie wyobraźni :)