PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605868}

God of War III Remastered

God of War III
8,5 10 124
oceny
8,5 10 1 10124
God of War III
powrót do forum gry God of War III

Gra rewelacyjna!

ocenił(a) grę na 10

Powala rozmachem, grafiką, scenariuszem. Dla fanów slasherów pozycja obowiązkowa. Czekam na czwórkę i po trójeczce sam się zastanawiam czy potrafią mnie jeszcze czymś zaskoczyć.

dyziorro

Grałem w Trylogię. Wychodzi następna część na PS3 pt God Of War Ascension czyli Wstąpienie.

ocenił(a) grę na 7
dyziorro

grałem we wszystkie god of war i powiem tak że na trójce trochę się zawiodłem
grafika super, dźwięk także, potyczki z bogami są znakomicie zrobione zwłaszcza wykończenia ;)
fabuła jest prosta, do przodu i zabij wszystkich czyli nudna i mało rozbudowana nie tak dobra jak w poprzednich dwóch odsłonach, najgorszy minus to że gra jest krótka i brak w niej jakich kolwiek zagadek, co mogło by wydłużyć rozgrywkę a tak to tylko walka i walka ... grę oceniam na 7 :) pierwszą część na 10 drugą 9 :) pozdro

aro8736

w trzeciej części trochę mnie zawiódł polski dabing ale gra na pewno warta uwagi zresztą jak cała trylogia nie mogę się doczekać kolejnej części serii no a morał tej gry zemsta nie prowadzi do niczego dobrego ani nie jest wstanie utopić bólu super epicka wciągająca historia podobała mi się bardziej niż Dante Inferno

ocenił(a) grę na 9
aro8736

Jaki brak zagadek? Na przykład ta z perspektywą była genialna.

ocenił(a) grę na 10
dyziorro

4 na pewno nie będzie ostatnia część jaka powstanie to Wstąpienie ponieważ Kratos ginie na końcu 3 o ile się nie mylę dokładnie nie pamiętam

ocenił(a) grę na 10
m_x_47

Nie ginie, przynajmniej nie jawnie. Oglądając do samego końca widzimy, że jego ciało znika z areny. Pozostawiono szansę na użycie wyobraźni :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones