God of War III (2010) Gra wideo

plakat - God of War III (2010)

opisy gry

(3)
 • W grze God of War III wcielisz się w postać spartańskiego wojownika imieniem Kratos, który rusza w swą ostatnia podróż, by zemścić się na mieszkańcach Góry Olimp — mitycznego domu greckich bogów.

  Korzystając z niewielkiej pomocy matki Tytanów, Gai, musisz otoczyć świątynię Zeusa, a potem zniszczyć wszystko, co stanie Ci na drodze. Mając u boku wspaniałą armię imponujących Tytanów, musisz wywalczyć sobie drogę na szczyt ogromnej góry. Podążając tam, stoczysz walkę z wojskami nieumarłych Zeusa, ogromnymi przeciwnikami w rodzaju Minotaura, centaurów, cyklopów i niesłychanie trudnej do pokonania chimery.

  W grze znajdziesz olbrzymi arsenał nowego uzbrojenia — między innymi łuk Apolla oraz stalowe rękawice zwane Cestus. Możesz także siać spustoszenie, rzucając różne zaklęcia magicznych ataków, takie jak przywołanie duchów poległych wojowników ze Sparty, którzy będą walczyć wraz z Tobą.

  Pod względem rozmachu fabuła God of War III w niczym nie ustępuje samej rozgrywce i całkowicie wyjątkowym walkom z bossami. Ta gra to twoja szansa, by sięgnąć po boską potęgę.

  Godzina zemsty nadeszła.

 • Udręczony swoją straszliwą przeszłością, bezlitosny wojownik Kratos kieruje się na Olimp, by zgładzić Bogów, przez których tyle wycierpiał. Zostawiając za sobą jedynie śmierć i pożogę, Kratos stopniowo gromadzi nieskończoną potęgę samych Bogów...
  Dzięki tej sile, w końcu będzie gotowy dokonać swojej zemsty. Nadszedł czas na bitwę, która położy kres wszystkim bitwom.

 • Wspaniała pomsta. Pełen furii gniew.

  Prawa pomsta może należeć do ciebie. Prowadź legendarnego „Ducha Sparty”, Kratosa, który sieje rzeź i zniszczenie wśród bogów, którzy go zdradzili.

  Uzbrojony w zabójcze podwójne ostrza Kratosa, przedzieraj się przez stada najbardziej okrutnych mitologicznych stworzeń, niszcząc wszystko, co stanie Ci na drodze do unicestwienia Olimpu i samego potężnego Zeusa.

  Tocząca się w fantastycznym królestwie greckiej mitologii gra "God of War III Remastered" to ceniona przez krytyków wersja przygody z PS3, która dostała nowe życie w systemie PlayStation 4. Powstań z najmroczniejszych otchłani Hadesu, by wspiąć się na sam szczyt Olimpu w oszałamiającej grafice 1080p działającej z prędkością 60 klatek na sekundę.