PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606778}

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Die Nacht des Raben
1 057
chce zagrać
Gothic II: Noc Kruka
powrót do forum gry Gothic II: Noc Kruka

Śmierć Kruka

użytkownik usunięty

Dojście do kruka jest zaje trudne niemuwiąc już o zabiciu delikwenta

użytkownik usunięty

Nie wiem dlaczego tak uważasz. Dodatek nie należy do jakichś trudnych, tylko trzeba się trochę postarać, podpakować postać i wtedy zacząć grać. Przecież jest tyle czarów, które można zakupić dla pomocy, przemianę w Smoczego Zębacza, Cieniostwora itp. w czym tu problem?

użytkownik usunięty

dobra zabicie kruka jednak jest proste ale paladynem i najemnikiem

ocenił(a) grę na 9

Gram w Gothica 2 pierwszy raz od dawna(pierwszy raz z dodatkiem i nie miałem żadnych z nim problemów moim najemnikiem poziom 22 dziabnął mnie raz i to bez przekonania a padł po trzech ciosach a nie mam jakiejś super postaci.....

ocenił(a) grę na 10

Magiem też, bryła lodu i siekać db długim mieczem. Zaje... scena ze śmiercią Kruka.

ocenił(a) grę na 10

not sure if troll, or just idiot...

użytkownik usunięty
Wabb121

Ale ja już wiem że jesteś idiotą.

ocenił(a) grę na 10

a ja wiem, że nie wiesz co to gramatyka i ortografia gimbie.

użytkownik usunięty
Wabb121

Wiem o tym że na górze zrobiłem błąd bo zamiast "nie mówiąc" napisałem "niemuwiąc". Ale ty zamiast mnie od razu obrażać mogłeś po prostu mnie poprawić, no ale nie zrobiłeś tego ponieważ jesteś idiotą.

Zwój z bryłą lodu - walimy w Kruka, rach ciach i po kruku bez uszczerbku :) No tak to jest jak sie przechodzi grę po raz ęty to na wszystko jest sposób :)

użytkownik usunięty
mmaakkss

To co napisałem wyżej jest już nieaktualne. Grałem w Gothic 2Nk jakiś rok temu i stwierdziłem że zabicie kruka jednak nie jest takie trudne. ;)

O rzeczywiście post z listopada 2011 hehe:P

użytkownik usunięty
mmaakkss

lipca :P

użytkownik usunięty

Ja go zawsze albo zamrażam, albo walczę przez ten piedestał przy którym się modlił.

Grałam magiem i nie miałam żadnych trudności. Tylko pierwszy rozdział mnie wykańczał, metoda hit and run jednak nie dla mnie ;)

Spokojnie można przyzwać stadko szkieletów-goblinów i wykańcza się go w parę minut.

użytkownik usunięty
wiwior591

Post już nie aktualny, teraz wykończył bym go bez problemu i bez żadnej broni, wtedy jeszcze... nie umiałem grać.

Nie zauważyłam, że to tak dawno wstawiane :)

ten dodatek to ja przechodzę z palcem w dupie....zagraj w returninga to wtedy zobaczysz co to znaczy trudny ''DODATEK''

użytkownik usunięty
The_Fallen

Jakoś nie przepadam za tymi modami.

to żałuj, bo ta gra ma naprawdę dobre mody

użytkownik usunięty
The_Fallen

Jak dla mnie granie w takie mody to trochę zabijanie klimatu tej gry.

zdziwiłbyś się ile klimatu one potrafią czasami dac....rozszerzyc swiat i fabułe gry dodaje nowego wymiaru...i tak w gre gralem tyle razy ze moge sobie pozwolic na zniszczenie tamtego klimatu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones