PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606778}

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Die Nacht des Raben
8,8 19 802
oceny
8,8 10 1 19802
Gothic II: Noc Kruka
powrót do forum gry Gothic II: Noc Kruka

39 miejsce w rankingu.

użytkownik usunięty

Wybaczcie, załamało mnie to. Takie coś jak Gothic znajduje się wyżej niż Starcraft II, Half-Life 2, Half-Life, World of Warcraft, Resident Evil 2, Warcraft III, Max Payne, System Shock 2, Ocarina of Time, Deus Ex?! Nie mam zamiaru dociekać kto tak oceniał. Był kiedyś taki temat, nie mogę go już znaleźć - ranking najlepszych gier, tam Gothic i Fifa przebijało wszystko. Co się dzieje z tymi ludźmi.

ocenił(a) grę na 10

Grałeś może w tą grę? Wydaje mi się, że jednak nie grałeś. A powinieneś, bo Gothic jest najlepszą grą z gatunku RPG jaka kiedykolwiek powstała (subiektywnie;]). Wszystkie te, które wymieniłeś nie mogą się równać z nim pod względem klimatu oraz fabuły (i jeszcze tej mrocznej muzyki) . Współczesne Rpegi mają masę ograniczeń, a w takim starym Gothicu można łazić, gdziekolwiek się chce.

użytkownik usunięty
Xsen

Racja, coraz gorzej jest z nowymi RPG-ami, ale właśnie jakoś ten Gothic mnie nie porwał, a grałem w trzy części. Co do klimatu to ja go nie będę porównywał do Max Payne, Half-Life 2, Deus Ex (w nich mi się podobał) bo Gothic jest osadzony w zupełnie innym, nienowoczesnym świecie. Ale ten klimat w Gothicu nie był najgorszy. Bardziej mi przypomina średniowiecze niż czyste fantasy. Co do najlepszego RPG, tutaj niestety bym wybrał Planescape: Torment, ale wiadomo, każdy ma inne zdanie.
PS. Piona za avatar.

ocenił(a) grę na 10

Grałem w wiekszośc gier ktore tu wymieniłes i subiektywnie uważam ze nie moga sie one równac z grą taka jak Gothic pod żadnym względem... Zgadzam się z Xsen, dla mnie to najlepsza gra RPG jaka powstała, to czy ktoś się ze mną zgadza czy nie to już raczej rzecz gustu... Wydaje mi się jednak że twoje wypowiedzi w stylu " Co się dzieje z tymi ludźmi " są lekko egocentryczne...

użytkownik usunięty
oplaszk

Przyznaję, przemówił przeze mnie lekki egocentryzm. Po prostu nie rozumiem fenomenu tej gry, ale widocznie to nie moja bajka ;)

ocenił(a) grę na 10

Gothic ma mega klimat, obowiązkowo polecam każdemu przejść Gothic 1 i Gothic+NK.
"Grałem w wiekszośc gier ktore tu wymieniłes i subiektywnie uważam ze nie moga sie one równac z grą taka jak Gothic pod żadnym względem... " ...........Rozbawiłeś mnie z tym.... "pod każdym względem"....Nie ma jak przesadzać :)
Każda rpg gorsza od Gothica pod każdym względem hahahahahah
Wiec gdzie by miały miejsce najlepsze rpg ...Baldur's gate...Planescape Torment...Elder scrolls 3....Arcanum...
KOTOR...System Shock 2....czy nieco uproszczone ale bardzo pieczołowicie dopracowane pod względem technicznym
Dragon Age czy Wiedzmin 1,2 ????? .........Za Gothiciem 1 i 2 ?........Nie sądzę mimo wielkiej sympatii do Gothica i faktu że kilkra razy go przechodziłem, bo tak mnie potrafił oczarować świat wzorowany na średniowieczu :):):)

ocenił(a) grę na 9
returner

Tylko Wiedźmina 2 ewentualnie zrównałbym z Gothic. Każdy oczywiście ma prawo do subiektywnej oceny, dla mnie Gothic rządzi.

ocenił(a) grę na 10

Nie porównuj shitu jakim jest World of Warcraft do Gothica II

Zazwyczaj nie przejmuję się rankingiem, bo nie traktuję go jak jakąś wyrocznię, ale w sumie zawsze zastanawiała mnie niska pozycja MP1.

NK bardzo lubię, choć według mnie klimat Jarkendaru pasuje do tej gry jak pięść do oka. Również za to, że tę grę można stosunkowo łatwo modować (na tyle łatwo, że powstał do niej pęczek fabularnych modyfikacji).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones