PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606778}

Gothic II: Noc Kruka

Gothic II: Die Nacht des Raben
8,8 19 776
ocen
8,8 10 1 19776
Gothic II: Noc Kruka
powrót do forum gry Gothic II: Noc Kruka

Zasady są bardzo łatwe:
Starajcie się poprawnie odpowiedzieć na zadane pytanie, a później sami piszcie
nowe.

Moje pytanie to: Jak nazywał się pierwszy Palladyn z którym spotkał się bezimienny?

użytkownik usunięty
katedra

Albo kupić u Sary, co nie?

ocenił(a) grę na 9

Nie wiem czy u Sary da radę kupić Ostrze Burzy,ale i tak po walce z lodowym i na tym etapie gry to raczej średni miecz. Grając paladynem będziemy mieć dużo lepszy Miecz Zakonu, mag nie wchodzi w grę, a Łowca smoków też drowie coś lepszego np. Smoczą Zgubę

użytkownik usunięty
katedra

Ja od wyjścia z Jarkendaru aż do smoka ożywieńca używam szponu Beliara. Dopiero potem można użyć na raz wykutego przez siebie miecza.

ocenił(a) grę na 9

Zależy kiedy się go zdobędzie i ile ma się czasu-leveli na ulepszanie go, bo w NK Smok ożywieniec cholernie szybko leczy się podczas walki

użytkownik usunięty
katedra

Smoka Ożywieńca i tak się nie zabija szponem bo pioruny walą w ciebie. Właściwie każdy smok jest łatwy do pokonania, jeśli wyczarujesz sobie demona przed walką.

ocenił(a) grę na 9

Albo chodzisz,bo GD z pomocnikiem Biffem, któremu udasz wcześniej jakiś porządny miecz

użytkownik usunięty
katedra

Mnie się nie chce brać pomocników i potem się z nimi męczyć.

ocenił(a) grę na 9

Wystarczy zaopatrzyć się w miksturki, które i tak mamy przy sobie i pieniądze, których mamy od cholery. A dzięki niemu można np. wyrżnąć wszystkie orki wokół zamku i przeczesać wzdłuż i wszerz całą kolonię

użytkownik usunięty
katedra

Ja to zawsze robię bez pomocników.

ocenił(a) grę na 9

To jest jedna z opcji

ocenił(a) grę na 10
katedra

orki zabija się inaczej: mikstura na szybkość+ deszcz ognia i grom. Ganiasz dookoła zamku, żeby jak najwięcej ich za tobą pobiegło, stajesz na taranie i 3 poziomy z miejsca ;)

owiec_1989

Kontynuujmy quiz !
-Gdzie rośnie Słoneczny aloes ?

ocenił(a) grę na 9
DarylMaster

Na północnym wchodzie, w "legowisku" Czarnego Trolla. ;)) Kto podpisywał przepustki na dolną część miasta? ;>

DarkMark66613

Canthar !
Kto może zastąpić Vatrasa w głoszeniu swoich kazań :D ?

ocenił(a) grę na 9
DarylMaster

Nie Canthar. Canthar dawał nam tą przepustkę w zamian za przysługę. Vatrasa zastąpił Myxir. Moje pytanie nadal aktualne. :))

DarkMark66613

Strażnik bramy :P
Jak nazywał się knecht w zamku który panicznie bał się chrząszczy ?

ocenił(a) grę na 9
BetterSkinDeap

Brutus - bezrobotny kat

Jak w najkorzystniejszy (dla expa) sposób dostać się do Khorinis?

ocenił(a) grę na 9
katedra

Kto podpisywał przepustki na dolną część miasta? ;> BetterSkinDeap, nie Strażnik. Już sam odpowiem bo widzę kocioł narobiłem. ;P Gubernator Larius. Tu link do screena do tejże przepustki: http://vignette3.wikia.nocookie.net/gothic/images/b/bb/Przepustka_Khorinis.png/r evision/latest?cb=20120714114610&path-prefix=pl.

"Jak w najkorzystniejszy (dla expa) sposób dostać się do Khorinis?"

Wpław. Rozwinąć? ;] Jak już byliśmy w tej okolicy to, Latarnia morska znajdująca się na północnym-zachodzie, kto jest prawowitym właścicielem?

ocenił(a) grę na 9
DarkMark66613

Sorki, link: http://pl.gothic.wikia.com/wiki/Przepustka_Khorinis

ocenił(a) grę na 9
DarkMark66613

Jack - były wilk morski, kapitan przesiadujący całe dnie na ławce w porcie, nocą w burdelu

Kto oprócz Regisa pobił Valentina?

ocenił(a) grę na 9
katedra

Coragorn - właściciel karczmy

Dobra, inne, łatwiejsze.

Ile trzeba zabić polnych bestii przy wypełnianiu questa ze zniszczeniem ich gniazda razem z Festerem?

katedra

3

Skąd można zdobyć smoczą krew oprócz z ciał smoków?

ocenił(a) grę na 9
Artuditu006

Smoczą krew znajdujemy w skrzyni w jednym ze skarbów Grega.

Podaj przynajmniej trzy sposoby na dostanie się do miasta Khorinis (na początku gry).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
bjolog

To pytanie jest chyba podchwytliwe? :)
O ile dobrze pamiętam, to Buster mówi, że sprzedaje go kupcowi w Górnym Mieście, ale nie chciał podawać jego imienia.

Przy oddawaniu rogów Buster mówi: "Świetnie, daj je tutaj. I przynieś więcej. Kto wie, jak długo jeszcze ten kupiec będzie chciał te rogi."

Nie zadaję zagadki, bo nie jestem pewny, czy mam rację ;)

tom0907

Konkurs zamarł, poprzednia odpowiedź zablokowana, zaczynam więc od nowa.
Czyim pracownikiem był niewolnik Pardos przed porwaniem?

ocenił(a) grę na 9
Bruce_Lee

Pardos był pracownikiem (parobkiem) farmera, któremu nie przeszkadzało to, że na farmie nie ma kobiet.
Zgadłem? :)

Jak tak to zadaję pytanie. Jak nie, to je zignorujcie.
Pytanie o Gothic 1.
Ilu magów tworzyło barierę?

użytkownik usunięty
tom0907

12 albo 13, można to różnie interpretować.

Jak nazywał się poprzedni właściciel Kamiennej Twierdzy ( tej której alt własności załatwiamy Lesterowi) ?

użytkownik usunięty
katedra

Aha i pytanie żeby nie było -> kto w nocy kruka najrzadziej ucinał sobie drzemki ?

użytkownik usunięty
katedra

Czemu mag nie wchodzi w gre ? Jak w ogóle mogłeś tak napisać ?

użytkownik usunięty

Do kamiennego, co ma ochotę zjeść Grom zanim nauczy nas polować ?

ocenił(a) grę na 10
Kaoq1234

Trochę czasu już minęło, ale ja również mam pytanie - jak nazywa się paladyn z Górniczej Doliny, który zginął w walce z orkami przy ich palisadzie i jak do tego doszło?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones