PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608435}
8,4 37 243
oceny
8,4 10 1 37243
Grand Theft Auto: Vice City
powrót do forum gry Grand Theft Auto: Vice City

Dla mnie takową była ta z wyścigiem z Hillarym. Nie dość że ma się gorszy samochód od niego to jeszcze policja atakuje za nielegalny wyścig tylko Tommy'ego.

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Helikopter i zaminowywanie budynku

ocenił(a) grę na 9
hybrid_stigmata

Kilkakrotnie kończyłem granie w VC na tej misji. Kluczowa była dla mnie zmiana ustawień w lataniu.

Zachodniak24

No tak ,ale helikopterek z bombami to najtrudniejsza misja. Samolocik z bombami tez nielatwa choć jak sie dobrze zacznie...

ocenił(a) grę na 9
Ottiss14

W misji z helikopterkiem wycinałem też robotników i ochroniarzy budowy przed samym minowaniem jej a to na wzgląd na uszkodzenia helikopterka:)

ocenił(a) grę na 10
hybrid_stigmata

misja z helikopterem i z napadem na bank

hybrid_stigmata

Ot, namęczyłem się z tym chyba kilka tygodni. Byłem bliski porzucenia tej gry. Ale w koncu zmogłem. Tyle ze miałem wtedy 14 lat... 10 lat później takich problemów już nie było.

skoczek_narciarski

Tyle razy tą grę przechodziłem ,że już każda misja idzie mi z marszu ,helikopterek też. Ech, muszę znowu zagrać!

ocenił(a) grę na 8
hybrid_stigmata

Racja jedna z trudniejszych według mnie bez sensu mogli sobie darować latanie samolocikiem i p*******nie SIĘ Z TYM SETKI GODZIN

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Misja w której leciało się zdalnie sterowanymi samolocikami i zrzucało bomby na kubańczyków.

ocenił(a) grę na 9
MateuszS2010

Ja najpierw wycinałem na brzegu samolocikiem wszystkich kubańskich gangsterów potem wlatywałem na łódź w której siedział jeszcze jeden gangster i ją wysadzałem:)

MateuszS2010

no tak bombardowanie Kubaczyków samolocikami to tez było horrendum prawie tak jak minowanie helikopterem budynku.

skoczek_narciarski

Niekoniecznie ,jak zrzucisz na łodzie zanim wypłyną to potem masz z górki.

Ottiss14

Ja to robiłem tak że najpierw samolotem rozjeżdzałem wszystkich kubańczyków (łatwe bo nie atakują cię wcale) i wtedy już nic nie wypłynie i nie odjedzie. Trochę gorsza sprawa jest z łodziami ale są trzy łodzie i trzy samolociki:)

skoczek_narciarski

Ciekawa metoda. Muszę spróbować.

Ottiss14

Trochę męczące bo każdego kubańczyka trzeba przejchać ładnych kilka razy nim zginie.

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Wyścig z Hillarym (bo fakt, że ma duużo mocniejszy samochód), detonacja budynku helikopterkiem (o dziwo na pc zajęło kilka dni, w wersji na Androida za 1szym podejściem) oraz zabijanie kubańczyków z zdalnie sterowanego samolotu.
Reszta szła jak z płatka.

ocenił(a) grę na 9
abdul190

No i misja finałowa była za łatwa;)

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Keep your friends? Chyba taki był jej tytuł, o ile dobrze pamiętam ;p Chociaż czasem gra kończyła się też na misji Boomshine saigon?

ocenił(a) grę na 9
ffrankowski

Zgadza się. Keep Your friends Close była misją finałową ale nie musiała być ostatnią. To zależy od tego jak gracz poprowadził rozgrywkę;)

Zachodniak24

Osatnia misja dla Hiatanczyków, otóż wszystko szło dobrze, ale na koniec zjawili się Kubańczycy z Katanami, i zaczeli masakrować haitańców, nie ma co się dziwić broń albo poważnie rani albo zetnie głowę.

ocenił(a) grę na 10
Hikaru007

Fakt było trudno, gdybym nie wziął tej pigułki która wszystko zwalnia to nie wiem kiedy bym to przeszedł :P

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

najgorsze misji to bomby zrucony i z minowaniem budynku helikopterem

ocenił(a) grę na 9
sadzik444

Widzę że wszyscy są zgodni co do tych misji ;)

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Etam, wspominałem tą misję jako najtrudniejszą i obawiałem się jej, ale poszło smooth, nie wiem teraz co w niej trudnego :D

ocenił(a) grę na 9

Dewastator? Dla mnie nie jest trudny.

ocenił(a) grę na 10
sadzik444

Też się zgadzam, jak zaczynałem od góry to oszczedzilem trochę czasu

ocenił(a) grę na 9
Zachodniak24

Wszystkie misje z lataniem były banalne przynajmniej dla mnie. Helikopterem zawsze robiłem tak, że zaczynałem od samej góry po drodze wycinając wszystkich pracowników i ochroniarzy. Ciężka misja była np. ta u tej Haitanki gdzie miałeś zebrać trzy paczki rozmieszczone po małym Haiti a z każdą zebraną paczką rósł poziom poszukiwania,

ocenił(a) grę na 9
heniek726

Też wycinałem ochroniarzy i robotników (z resztą już o tym wcześniej napisałem) Czy banalne to bym nie powiedział. Każdy gracz z marszu nie przechodził tych misji. Były niełatwe dla wielu graczy ale to oczywiście kwestia indywidualna na ile i czy w ogóle sprawiały jakiś problem z ich przejściem;)

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Misja z samolocikiem :) Gorzej się tym latało niż helikopterem. Kilka razy powtarzałem misje bo mi żaden samolot nie został :D

ocenił(a) grę na 9
SzalonyGoblin

Swoją drogą szkoda mi było załatwiać Kubańczyków. Byli dość sympatyczni no i mieli zabawnego szefa (Umberto) :D no i ta dwuulicowość. Najpierw działamy dla Kubańczyków przeciw Haitańczykom a potem odwrotnie:D

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

To przez tą naćpaną ciotunie :D Jak ja nienawidziłem tego babsztyla, o wiele lepszy był już Rico i jego teksty ;D

ocenił(a) grę na 9
SzalonyGoblin

I jeszcze po wszystkich misjach dla niej wypędziła Tommy'ego jak psa. "Tommy co ty tu taj robisz. nie potrzebujemy cię już więcej" czy jakoś tak :D

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

No dokładnie, tyle wymordowanych Kubańczyków a ona wiecznie nie zadowolona xD. Ciocia Poulet to najbardziej wkurzająca postać, zaraz po Lance Vance Dance :D

ocenił(a) grę na 9
SzalonyGoblin

Temu bydlakowi Tommy uratował życie na wysypisku śmieci i pomógł zemścić się na Diazie za śmierć brata a ten mu się odwdzięczył zdradą i wydał go Sonny'emu Forelli :D

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Wbrew wszystkiemu, co mówią, misja z helikopterem i minowaniem budynku oraz wyścig z Hilarym są dla mnie zawsze banalnie proste. Najtrudniejsza dla mnie była misja z samolocikami i zrzucaniem bomb na Haitańczyków. Zawsze mi spieprzali na tej łodzi.

ocenił(a) grę na 9

Z budynkiem mogę się zgodzić bo po opanowaniu sterowania kończę tę misję zawsze około 1:30 przed czasem. "Bomby zrzucone!" załatwiałem w sposób który już napisałem wcześniej (nie używa się przy tym kodów więc jest to w pełni uczciwy sposób). Ostatnio przeszedłem ją też w sposób normalny przy samej przystani zrzuciłem bombę na jedną łódź i po kolei wybuchły wszystkie łodzie (nie wiem jak to się udało) ale i tak Kubańczycy zaczęli uciekać samochodem jednak łatwiej ich wtedy wykończyć niż na łodzi. Wyścig z Hilarym trzeba dobrze zacząć i nie popełniać błędów bo z racji ataków policji za nielegalny wyścig (tylko na Tommyego co jest bezsensowne) i wolniejszego auta (kolejny bezsens) jest decydujące. Także misja "kierowca" jest dla mnie najbardziej podła.

użytkownik usunięty
Zachodniak24

Wystarczy umieć prowadzić, Hilary zawsze się w coś wpieprzy prędzej czy później.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
bjolog

Nie jestem pewien ale chyba nie dało rady jechać innym samochodem w tym wyścigu jak w otrzymanym na początku ociężałym Sentinelem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 9
bjolog

No ja też sprawdzę ten motyw gdy po raz milionowy chyba zacznę znowu grać w VC ;)

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

o wiele prościej na początku wyścigu wysiąść i przestrzelić oponę hilaremu :)

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Misję Dewastator zawszę zaczynam z parteru i zostaje mi około 3 - 3.30 min.

ocenił(a) grę na 10
Zachodniak24

Dla mnie misja z samolotem, który roznosi ulotki. Masakra. W ogóle wszystkie z samolotami, jak wiadomo. Mam wrażenie, że najgorsze są w Filmowym Studiu. Wyścig z Hilarym? Pikuś. Za 4 razem pokonałem, nawet zdarzało mi się wpisać kody, ale pokonałem bez kodów. Łącznie to 7, bo musiałem zaczynać jeszcze raz, gdyż nie zapisałem gry. Trzeba dobrze się rozpędzić od razu i trzymać równowagę.

ocenił(a) grę na 10
frycio80

No i Czekając na śmierć. 3 i pół godziny podawałem misję przy słabych nerwach. Nie mogłem samochodem, Nie mogłem powoli rozstrzelać, to musiałem czołgiem z 10 razy. =D

ocenił(a) grę na 9
frycio80

Jak dla mnie najtrudniejsze są w klubie Malibu. Co do "kierowcy" może jednak nie jest taka trudna jednak zawsze przy tej misji miałem największy problem z przejściem. Co do studia filmowego trzeba trochę się natrudzić z tą misją z reflektorem. Chociażby przez to że motor się zaczyna niszczyć i może wybuchnąć kilka ramp przed celem;)

ocenił(a) grę na 8
Zachodniak24

Ja w misji z reflektorem po dwóch checkpointach „pożyczyłem'' z pobliskiego dachu policyjnego Mavericka i nim skończyłem misję, łatwizna. Najwięcej problemów sprawiła mi kradzież czołgu, głównie przez to że nie wiedziałem jak się do niego dostać.

ocenił(a) grę na 9
Zygo282

No znam ten sposób z helikopterem. Ale gdy się z niego nie korzysta to można trochę się natrudzić za to jest większa satysfakcja z wykonania misji:) Co do misji z czołgiem też można użyć helikoptera. Wylądować na jakimś wyższym budynku i załatwić ciężarówkę z żołnierzami i biegnących żołnierzy za pomocą wyrzutni rakiet. Na górze jest się bezpieczniejszym bo na ziemi jest ciężej.

ocenił(a) grę na 8
Zachodniak24

Ja akurat podszedłem do czołgu, zabiłem kolesia na górze zaraz po tym wysiadł kierowca, a ja szybko wsiadłem, resztą armii się nie przejmowałem. Problemem było wpadnięcie na ten pomysł i przeżycie tych kilku sekund po zabiciu żołnierza na górze a wejściem do czołgu. Dla mnie wystarczająco satysfakcjonujące było to, że grę bez kodów ukończyłem, jeszcze dobicie do 100% i będę spełniony.

ocenił(a) grę na 9
Zygo282

Ja skończyłem VC bez kodów dwa razy na 100% a ile razy nie na 100 to nawet nie pamiętam. Miłej zabawy i powodzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones