PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608436}
8,0 25 454
oceny
8,0 10 1 25454
Grand Theft Auto IV
powrót do forum gry Grand Theft Auto IV
spilperg

Nie, dużo osób tak uważa.

spilperg

Jest najbardziej realistyczna, i za to dużo osób nie lubi czwórki, ja wręcz przeciwnie - uważam, że gra bardzo dużo zyskuje na klimacie przez ową realistykę.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Fabularnie gra jest najlepsza ze wszystkich odsłon.

tymonelo

Bardzo podobało mi się GTA V, ale tam fabuła to bardziej film akcji, grając w IV czułem się jak główny bohater mocnego, dorosłego filmu sensacyjnego/gangsterskiego, najbardziej dramatyczna część + ponury klimat Liberty City.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Dokładnie. Wróciłem dziś do tej częsci po 5 latach od ostatniego przejscia i klimat niszczy ten z GTA V. Poboczni bohaterowie też są ciekawszy, każdy z nich ma głebszy rys psychologiczny, własne problemy, przeszłość. NPCów z V ledwo pamiętam, wydają się kartonowi, przerysowani.

Szym0n_Jojo

Piątka to jazda bez trzymanki z głupkowatym humorem w tle. Nie chcę, żeby to brzmiało, jakbym negatywnie się o tej grze wypowiadał, uważam, że jest fenomenalna. Kalifornijski, gorący klimat, amerykańskie bezdroża, góry, lasy - również niesamowity klimat. Całe te skoki, planowania, przygotowania wyszły genialnie. Faktycznie poza naszą trójką głównych bohaterów, te poboczne wypadły słabiej niż w GTA IV.

ocenił(a) grę na 10
nawisher

Mi też V się bardzo podoba ale to trochę inne doświadczenie niż IV. Tak samo jak The Ballad of Gay Tony, luźniejszy klimat, ciekawsze misje. Zależy na co ma się ochotę. Ja uwielbiam wszystkie części.

ocenił(a) grę na 9
tymonelo

Dokładnie. Chociaż fabułę z III, VC i SA średnio pamiętam, jeśli mam być szczery :)

spilperg

Realistyczna pod jakim względem? Wpadłem do parku, zacząłem strzelać do ludzi, zabiłem około 50-ciu zanim zjawiła się policja. Rozpędzone radiowozy potrącały uciekających z parku ludzi, zatrzymując się na innych autach, wozy SWAT potrącały policjantów, zgubienie pościgu jak zawsze banalne. Dlatego jakoś nie bardzo kojarzę realizm tej odsłony, jeśli jakikolwiek tutaj był.

ocenił(a) grę na 8
_wilczur_

Chyba bardziej chodziło o fabułę niż gameplay. Choć i w gameplayu jest więcej realizmu niż w innych odsłonach (wg mnie to minus). Pojawiło się strzelanie zza osłon, model jazdy jest bardziej zbliżony do życia niż w innych odsłonach serii, łatwiej się ginie niż w uniwersum 3d. Model pościgów jest urealniony - w uniwersum 3d dopóki nie zgubiliśmy gwiazdek to policja szalała w całym świecie gry. Tu tylko w sektorze z którego napłynęło zgłoszenie o przestępstwie/ostatnio widziano Niko. Kolejna rzecz - system zgłaszania przestępstw przez przechodniów, możliwość wezwania służb, możliwość przemieszczania się taksówką - to są niektóre elementy gameplayu, które podchodzą pod realizm.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones