PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 114
ocen
8,9 10 1 47114
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V

Podczas ostatniej wizyty u niego omsknął mi się palec na joysticku i przez przypadek przewinąłem filmik. Po przewinięciu facet ucieka i Michael ma wybór: zabić chłopa lub puścić. I tu pytanie. Co takiego powiedział doktorek, że go ubiłem i w sumie nie wiem za co?

fabcio93

Powiedział, że rezygnuje z leczenia Michaela, bo będzie prowadził program w tv w którym opowie o przypadkach które leczył :).

neo_angin

A tak z czystej ciekawości, co się stanie, jak go się wypuści?

Trochę szkoda, sympatyczna lekarzyna.

Kazik_chan

Nie wiem, bo go zabiłem :)

ocenił(a) grę na 8
neo_angin

Cóż dopiero zaczołem grać w gta v ale myśle że też go zatłuke

ocenił(a) grę na 8
Kazik_chan

Sympatyczna? Chciwa gadzina...

Lellandra

Tylko pieniądze brał

ocenił(a) grę na 10
neo_angin

Gdybym wiedział, że poszło o taką pierdołę, to w życiu bym go nie ustrzelił. Myślałem, że Michael coś przypadkowo palnął na temat skoku stulecia, albo doktorek obraził jego rodzinę czy coś.

ocenił(a) grę na 8
fabcio93

No faktycznie, to, że zdradzi ludziom wszystko, co mówił na terapii nie jest gorsze od obrażenia rodziny.. :o

fabcio93

ja go oszczędziłam, terz wysyła maile do Michaela jaki jest happy w szołbiznesie

ankha74

Ja też go oszczędziłam, ale potem weszłam w internet i był artykuł, że doktorek i tak został zamordowany.

ocenił(a) grę na 10
Oskajg

A ja go chcialem oszczezic , w sumie to go scigałem autem , chcialem mu przebic opony ale przez przypadek wycelowalem w niego i go zabiłem a niechcialem go zabijac . A tak apropo ten końcowy wątek to był lekko przesadzony i taki naciągany . Doktorek nagle oznajmia w żartach że kocha Michaela a potem gada że dostał angaż w tv i nagle wybiega z domu . Rock Star mógłby lepiej tą misje wykonać a tak to poszlo na łatwizne , w innych misjach też były niektóre sceny lekko przesadzone i takie lekko absurdalne

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones