PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624440}
8,9 47 114
ocen
8,9 10 1 47114
Grand Theft Auto V
powrót do forum gry Grand Theft Auto V
ocenił(a) grę na 9
DziurawaMarysia

Ta najlepsza, ale tylko dlatego, że najnowsza (twórcy mieli większe możliwości niż kilka lat temu).

ocenił(a) grę na 9
DziurawaMarysia

technicznie napewno najlepsza ale chyba San Andreas miało więcej aktywności dodatkowych do zaoferowania niż to San Andreas tutaj

marcin_lendzion

Technicznie nie do końca. Cała fizyka (silnik Euphoria) była lepsza w IV, polecam porównania na youtube, sroga gównoburza się przetoczyła. Cofnęli się w rozwoju.

ocenił(a) grę na 9
Eldeyerli

widziałem porówniania no może i fizyka rzeczywiście była lepsza w IV ale ogólnie V jest lepsze pod prawie każdym innym względem może historia w czwórce była bardziej dorosła i poważna

ocenił(a) grę na 4
DziurawaMarysia

San Andreas najlepsze. Piątka dla mnie się nie umywa. Nie umiem się do niej przekonać nie wiem czemu. Mam wrażenie że ta gra jest pusta i sztuczna. Niby dobra, niby grafika, ale radia słabe, może poza Popowym radiem. Strzelanie nudne. Tutaj zrobili kopię Vercettiego, kopię Cja i dodali tego szalonego Trevora. Jedyny moment jaki mnie rozśmieszył to jak Trevor rzucał kamieniami w Michaela. Najfajniejsza misja to jak Franklin ściga się po górze w dół z tym kolesiem z misji pobocznej, wcześniej skacząc z helikoptera. Mam wrażenie że te dialogi Franklina z Lamarem są sztuczne i głupie. Twórcy zrobili po prostu kopię tego wątku z San Andreas. Niby miasto fajne, ale ta gra mi po prostu satysfakcji nie daje. Spodziewałem się czegoś lepszego patrząc na ocenę i miejsce w rankingu. Właściwie sam nie wiem czego. :) No ale cóż.

użytkownik usunięty
DziurawaMarysia

Najlepsza jeżeli chodzi o gadżety, natomiast ja nadal mam ogromny sentyment do Vice City

ocenił(a) grę na 7
DziurawaMarysia

GTA IV było według mnie najlepsze.

DziurawaMarysia

GTA 4 - mogło mieć najlepszą fabułę
GTA VC - Najlepszy klimat
GTA SA - mimo, że waży 15 razy mniej i ma mniej terenu, wydaje się bogatsza o wszystko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones