PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605886}

Harry Potter i Zakon Feniksa

Harry Potter and the Order of the Phoenix
6,9 4 137
ocen
6,9 10 1 4137
Harry Potter i Zakon Feniksa
powrót do forum gry Harry Potter i Zakon Feniksa

Moim zdaniem bardzo dobra gra.Na plus można zaliczyć:
-Muzykę.Fajnie,że do soundtracku dołączyli "Hedwig's Theme".W końcu to motyw muzyczny przewijający się przez niemalże wszystkie filmowe części.Bez tej muzyki gry były takie "puste".
-Grafika.Moim zdaniem bardzo dobra.
-Wygląd postaci.Prawie identyczne.No,może z wyjątkiem nauczycieli (prof.Minerwa McGonagall (ale ona w ogóle w żadnej części nie przypominała "siebie"),prof.Severus Snape) no i jeszcze Ron Weasley.Hedwiga tez im nie wyszła.Ale pozostałe postacie podobne do swoich filmowych odpowiedników :D
-Lokacje.Sam Hogwart został mocno rozbudowany.Teraz możemy spacerować po całym zamku,zwiedzać prawie wszystkie jego zakamarki.Ministerstwo Magii też mi się podobało choć po nim nie bardzo można spacerować :P
-Misje.Wbrew pozorom bardzo,ale to bardzo mi się podobały.Misja "Uciszyć Umbridge" była powalająca.Gdy do megafonów jakiś eliksir wlewaliśmy (czy coś w ten deseń) Dolores ma przezabawne teksty.Podobało mi się też łażenie na dach po aparat Colina Creeveya.Tylko zbieranie członków GD było trochę "żmudne".
-Nowe "rzeczy".Już w Więźniu Azkabanu (gra) otrzymaliśmy mapę Huncwotów.Jednakże ona nie była podobna do tej filmowej.Natomiast w Zakonie już Mapa Huncwotów jest prawie identyczna co mi się podobało,bo teraz ta mapa nie tylko wskazuje wygląd danego miejsca,obiektu ale również gdzie znajdują się nauczyciele,uczniowie itd.
-Punkty odkrycia.Wolę je od zbierania godeł i minigodeł w Księciu Półkrwi (gra).Wystarczy,że coś odkryjemy,zrobimy,a już otrzymujemy punkty.
-Dodatki.Fajnie,że możemy potem pooglądać zdjęcia i wywiady z aktorami (po zbieraniu czegośtam,niestety nie pamiętam czego bo w grę grałam dość dawno).

No,ale muszą też być i minusy (u mnie tylko jeden):
-Zaklęcia.Co za (przepraszam bardzo za wyrażenie) IDIOTA wymyślił,żeby zaklęcia rzucało się za pomocą myszy.O ile pierwsze zaklęcia (Depulsa,Accio) były łatwe do zapamiętania o tyle gdy dochodziły nowe ruchy myszy można się bez problemu pogubić.

Ogólnie gra bardzo dobra,prawie świetna.Niestety te zaklęcia nieszczęsne..
Grę oceniam na 8/10 i polecam!.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones