PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605884}

Harry Potter i więzień Azkabanu

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
7,2 5 392
oceny
7,2 10 1 5392
Harry Potter i więzień Azkabanu
powrót do forum gry Harry Potter i więzień Azkabanu

Ogólnie po raz kolejny było lepiej. Gra na nowym silniku znacznie wyładniała, gra po raz kolejny była rozbudowana pod kątem sekretów i otwarcia świata, dodano możliwość kierowania Ronem i Hermioną, którzy mieli inne umiejętności... ale dlaczego było to tak uproszczone w stosunku do wersji konsolowej? Tu postacie zmieniały się same, więc nie było problemu ze zgadywaniem co należy zrobić, ale na konsolach postacie można było zmieniać do woli w każdym momencie. Rozumiem, że ta seria zawsze była inna od wersji na konsole, ale Shrek 2 i Spider-Man 2, które wyszły w tym samym czasie także były mocno uproszczone w stosunku do konsol, więc ja nie wiem o co chodzi...

ocenił(a) grę na 7
speiderman

Ja tam nie wiem to moja ulubiona gra z Harrego Pottera

matimali

a gdzie można kupić?

ocenił(a) grę na 7
matbla2000

ja kupiłem od kolegi

matimali

hmmm...chyba też od niego kupię!

energo

ja chciałbym kupić od kolegi tylko moi koledzy nie mają hp3

matbla2000

na allegro są ;-)

dodsab

wiem już mam (:

matbla2000

ściągnęłam z neta ;P

marcelina179

ja ściągnąłem uszkodzoną wersie więc kupiłem orginał

matbla2000

ja jako torrent i działa jak należy ;]

ocenił(a) grę na 10
speiderman

Ale do czego potrzebny byłby ci Ron, albo Hermiona, podczas chodzenia po zamku? Ja wiem, że możesz ich lubić, ale gra nazywa się Harry Potter, a nie Ronald Weasley, lub Hermiona Granger. :D

32Polak

Miła odmiana. W poprzednich częściach irytowało mnie, że zawsze to Harry pokazuje jak wykonać zadanie itp. tutaj przynajmniej jest bardziej prawdopodobne. Poza tym każda postać jest w czymś innym dobra, wcześniej to Potter wszystkie zadania wykonywał idealnie, co było denerwujące.

ocenił(a) grę na 10
dodsab

Jak było w poprzednich częściach to nie wiem, bo dopiero od trójki grałem.

32Polak

ja mam i przeszedłem wszystkie :D
----------------------------------------------------------
naprawdę fajne gry choć nie są może najwyższej jakości. Super są insygnia śmierci 2 gdzie można bawić sie playstation move ;)

ocenił(a) grę na 10
matbla2000

Ale masz fajnie *__* Ja trójki jeszcze nie przeszedłem xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones