Hellgate: London (2007) Gra wideo

Londyn, rok 2038. Niegdyś wspaniałe miasto legło w ruinach. Hordy demonów stąpają po ziemi, a nieopisana zagłada, która spotkała ... czytaj dalej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły, dlatego prezentujemy opis. Możesz go dodać.

zdjęcia

(12)

Wiesz, kto tworzył tę grę? Podziel się swoją wiedzą z innymi! Dodaj obsadę i twórców.

Londyn, rok 2038. Niegdyś wspaniałe miasto legło w ruinach. Hordy demonów stąpają po ziemi, a nieopisana zagłada, która spotkała stolicę Anglii, teraz zagraża całemu światu... Według legendy, kiedy kruki opuszczą Londyńską Tower, upadnie Imperium Brytyjskie. Podczas gdy ludzkość uzależniła się od nauki, wierząc jedynie w to, co można nazwać lub stworzyć, starodawna wiedza i rytuały straciły na znaczeniu. Przepowiednie stanowiące ostrzeżenia dla wielu pokoleń, zaczęto uważać za relikt przeszłości i ignoranckie przesądy. Pewnie dlatego, gdy pojawiły się pierwsze zwiastuny nadchodzącego zła, niewielu zwróciło na nie uwagę, a jeszcze mniej osób dało im wiarę. Kiedy wreszcie pojawiły się demony, opór był zaskakująco niewielki.

recenzje użytkowników

Na razie nikt nie dodał recenzji tej gry. Możesz być pierwszy! Dodaj swoją recenzję.

pozostałe informacje o grze
Hellgate: London

muzyka:
na podstawie:
(więcej...)
 
oceń twórców
dystrybucja:
Electronic Arts Polska
studio:
 • Electronic Arts (
  • wydawca
  )
 • Flagship Co. Ltd. (
  • deweloper
  )
kraj:
USA
inne tytuły:
(więcej...)
 • 31 stycznia 2009 roku firma Namco Bandai ogłosiła zamknięcie serwerów gry. Końcem tego samego roku projekt przejęło koreańskie studio HanbitSoft, które postanowiło wskrzesić produkcję. Wkrótce potem wydało ją pt. "Hellgate: Resurrection", lecz tym razem gra była dystrybuowana w modelu free-to-play i skierowana wyłącznie na rynek koreański. Produkcja istniała w takiej formie aż do stycznia 2016, kiedy to definitywnie zamknięto ostatni serwer.
 • W momencie premiery wystąpiły duże problemy na azjatyckich serwerach gry. W końcu twórcy stworzyli patch, który naprawił defekty systemu, jednak skasował wszystkie posiadane przez graczy postacie. W ramach rekompensaty za tak ogromne straty, każdy użytkownik dostał cztery miesiące darmowej subskrypcji.
 • W niemieckiej wersji gry usunięto efekty krwi.
zobacz wszystkie tematy na forum

twórcy strony zobacz więcej

Cieszymy się, że Ty też masz łeb pełen filmów i chcesz podzielić się swoją wiedzą z innymi.
Niniejsza strona została utworzona dzięki takim jak Ty! Najwięcej treści dodali:

Dowiedz się więcej o