PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607550}

Hokus Pokus Różowa Pantera

The Pink Panther Hocus Pocus
7,8 3 383
oceny
7,8 10 1 3383

Hokus Pokus Różowa Pantera
powrót do forum gry Hokus Pokus Różowa Pantera

Stare dobre czasy

ocenił(a) grę na 7

Jedna z pierwszych przygodówek w jaką grałem i chyba pierwsza gra jaką przeszedłem. Matko
matko, kiedy to było...;)

ocenił(a) grę na 7
Cpt_Ugluk

Półtorej godziny, a ile humoru!

ocenił(a) grę na 8
Cpt_Ugluk

"Ciemno tu jak w... bardzo ciemno"

ocenił(a) grę na 7
Dude_

Niezłe było w tej zimowej lokacji, gdzie ta babuszka obcinała paznokcie. I te zabójcze teksty z telewizora w namiocie obok;)

ocenił(a) grę na 8
Cpt_Ugluk

Tak "Pan Morsiu" i można było sobie film na video zarzucic:)
I spoko miała babcia renifera;)

ocenił(a) grę na 9
Dude_

Kocham niesłychane przygody Różowej Pantery, ale zdecydowanie wolę Na kłopoty. A ostatnia scena gry, jak wszystko jest zniszczone, ahh :D uwielbiam ją. Aczkolwiek Hokus Pokus również jest diamentem mojej młodości.

ocenił(a) grę na 9
milkacool2

"No nieee mogę, jak tak wpatrujesz sie we mnie!
Hmmm zapomnij!":D:D
Świetna gra. Ostatnio ją wygrzebałam z szuflady ale nie chce już działać:( szkoda...

ocenił(a) grę na 8
kwiatwanilii

"Szczurze mówiąc ciemno tu, rozumiecie, szczurze mówiąc"

Cpt_Ugluk

I ta psychodeliczna muzyczka... :D Cholera, uwielbiam tę grę. Najpierw przechodziłam "Hokus Pokus" i nie mogłam za nic skombinować co zrobić z mamutem, który był uwięziony w lodzie...
A w "Na kłopoty" mnie rozwala dialog tych dwóch psów, jak zarąbali Panterze futro:
- "Uwaga, jestem Różowa Pantera, Różowa Pantera, Różowa, Różowa, Różowa Pantera, no kim jestem?!"
- Różową Panterą?
- E tam, za dużo ci podpowiedziałem...
:D

ocenił(a) grę na 9
madzia_p44

To prawda, super gierka i teksty boskie - mistrzostwo świata :D dziś już takich gier nie robią ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones