PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659325}
8,3 3 594
oceny
8,3 10 1 3594
Hotline Miami
powrót do forum gry Hotline Miami

Niedopracowana 

ocenił(a) grę na 6

Ogólnie gra fajna, z dobrą muzyką i świetnym klimatem, jednak ma dość dużo niedociągnięć.
Moje uwagi:
- nowa gra i wybieranie rozdziałów powinno być KONIECZNIE zamienione miejscami,
- niedopracowana grafika - nie chodzi mi tu o estetykę, ale czasami (np. rozdział PUSH IT,
jeden z poziomów dyskoteki i dość dużo latających pocisków) gra zwalniała około dwukrotnie.
Nie wiem nawet jak to jest możliwe, ale widać bardzo słabą optymalizację,
- wrogowie czasami wylatują za planszę, przez co nie możemy ich zabić,
- sporadycznie przy zmianie pięter lokacji pojawiał się błąd i znikała grafika podłogi,
- co to jest flexibility? ciągle 0,
- bardzo dziwny system punktowania, nadal go nie ogarniam, punkty wydawały mi się
przyznawane głównie losowo,
- inne mniej lub bardziej denerwujące bugi.

Według mnie gra fajna, ale na bardzo krótko. Po kilku rozdziałach odechciało mi się grać.

Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 8
Miczal

Powiem szczerze, że nie zauważyłem żadnego z wymienionych przez Ciebie bugów. Możesz grałeś w jakąś wersję, powiedzmy, beta?:) Jedyne z czym się zgadzam to dziwne ocenianie. Nie tyle chodzi mi o punktacje za poszczególne zabójstwa co o ocenę końcową - podsumowanie. Jakiś totalny random.
Gra wygrywa klimatem i muzyką.
Pozdrawiam!

ocenił(a) grę na 9
Miczal

Zakupiłeś oryginał? Bez obrazy, tak tylko pytam, bo stąd mogły wynikać crashe. Zgadzam się co do flexability i punktacji, która także wydaje mi się bez sensu, natomiast z zacinaniem się gry nie miałem problemów.

ocenił(a) grę na 9
Miczal

flexibility zalezy od ilosci broni ktore wykorzystasz, np jesli walisz caly zcas piesciami dostaniesz wysoki killing score ale maly flexibility. Jesli masz caly czas 0 za flexibility powinienes zainstalowac najnowszego patcha..

ocenił(a) grę na 10
Miczal

gra ci się tnie ?? a wiesz że już jest na świecie dostępne i7 ??? hahahaha (bo ta gra ma wymagania że łohoho) gra zaje.....a, tyle gier na pc a cały czas mam to w głowie :D

ocenił(a) grę na 6
gizmo160

Czy zwracasz czasami uwagę na datę postów? Zauważ, że temat jest z listopada 2012 roku, czyli miesiąc po premierze, kiedy gra była delikatnie mówiąc niestabilna. Fajnie, że kupiłeś ją na wyprzedaży i koniecznie chciałeś jak najszybciej napisać coś na forum, ale najpierw przemyśl sprawę i poducz się trochę polskiego. Obecnie gra nadal często po kliknięciu Exit wyrzuca mi błąd, ale jest o niebo lepiej niż było - punktacja jest w miarę logiczna, flexibility działa, silnik bardziej zoptymalizowany. Nie zmienia to jednak faktu, że jej producenci są trochę niepoważni - blisko rok po premierze nadal są mniejsze lub większe bugi (np. ostrzeżenie o złej współpracy ze steamworks), a z zapowiadanego edytora poziomów nic nie wyszło. Mamy jednak trailer z drugiej części gry, która wygląda póki co jak "jedynka" z nowymi planszami. Postawa lekko mówiąc denerwująca - po co dawać ludziom edytor, skoro sami możemy sprzedać to samo dwukrotnie.

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones