PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624453}

Hunted: Kuźnia demona

Hunted: The Demon's Forge
6,3 290
ocen
6,3 10 1 290
Hunted: Kuźnia demona
powrót do forum gry Hunted: Kuźnia demona

Mechanika gry bardzo drętwa. Począwszy od ruchu postaci, pracy kamery a skończywszy na systemie walki.

3/10

STAMiNA

gdybym widział kogos innego to moze bym brał to pod uwage ale jak widze ciebie to wiem ze gra wcale nie musi byc zła, bo wiem ze ty dajesz oceny z dupy za nic czasami, a bo nie umiem grac, a bo nie umiem czytac takie sa twoje argumentyy. Śmieszny człowieczek :).

The_Fallen

W d.pie mam czy ty to weźmiesz pod uwagę czy nie. Zwisa mi to totalnie. Dla mnie jesteś jak komar na tym portalu.

Fakt kilka razy pośpieszyłem się z oceną ale ją zweryfikowałem. Nikt nie jest doskonały. xD

STAMiNA

Dla wielu też jesteś komarem na tym portalu, tak dla wielu tysięcy ludzi.

The_Fallen

Doprawdy? :D Skąd masz takie dane? W wywiadzie pracujesz? xD

STAMiNA

To poufne dane. TO Ściśle TAJNE. Nie mogę ci nic w żadnym temacie zdradzić. A tak na serio to nie, ale to wystarczy popatrzeć i widać jaki z ciebie agent cieniasie, wielu to potwierdzi. Wystarczy popytać pod wieloma miejsca gdzie się o grze wypowiadasz.

The_Fallen

No nie jestem hardcorowym graczem. Jestem ogarniętym casualem. Kiedyś lepiej grałem ale człowiek się starzeje. hehe

Poza tym czytaj to co piszesz bo gramatycznie to nie ma sensu za bardzo.

STAMiNA

Ty też gramatycznie posty masz takie sobie.

The_Fallen

"Wystarczy popytać pod wieloma miejsca gdzie się o grze wypowiadasz."

Przeczytaj to kilka razy i wyciągnij wnioski.

STAMiNA

Brak argumentów to się pisowni czepiasz. Typowe dla takich żałosnych ludzi jak Ty.

The_Fallen

Skończony idiota. Weź zarżnij się wreszcie tępym nożem zjebusie.

The_Fallen

Jakie ku.wa argumenty?!
Ty jesteś debilem do potęgi.

idź już kładź się do trumny chwaście je.any.

The_Fallen

Z przyjemnością bym ci strzelił w łeb z pistoletu.

STAMiNA

Kolejny brak argumentów skutkuje wyzywaniem, przekleństwami. Dawno takiego typa nie spotkałem, co za dureń.

The_Fallen

Jakie argumenty imbecylu. Aby podać argumenty trzeba sensownie do nich wyjść czego ty ku.wa mać nie zrobiłeś.

Po ch.j ty żyjesz? Weź zdechnij wreszcie.

STAMiNA

O jeju, widzę że już nie wytrzymujesz.

The_Fallen

Zdechnij idioto. Nawet nie wiesz jak twój ojciec z matką będą szczęśliwi.

STAMiNA

Żałosne. Ostatnie linie obrony masz, przegrywasz jełopie.

The_Fallen

Twój debilizm jest tak porażający, że szkoda słów. Dziecko neostrady ku.wa.

The_Fallen

W czym niby przegrywam?! O losie! :D

The_Fallen

A i jeśli myślisz, że mi skasują konto tylko dlatego, że ty tego chcesz i ten niedorozwój movie crash man to masz równo nasrane w tym i tak pustym łbie.

STAMiNA

Aż pospamować sobie musisz, ja tu robię inne rzeczy, a Ty się burzysz.
Jesteś cienki bolek.

The_Fallen

Twój debilizm jest irytujący. Tacy jak ty powinni mieć zakaz używania Internetu.

STAMiNA

Poniżasz się i pogrązasz się.

The_Fallen

Taa.. stara śpiewka. Zieeew.

STAMiNA

No ziewww.

The_Fallen

Sam widzisz jak pier.olisz.

STAMiNA

Powyżej sam pier.dolisz wiec sie ogarnij.

The_Fallen

xD Ty mi o ogarnięciu mówisz? LOL

hahahaha

STAMiNA

Co Ty na tym filmwebie ciągle siedzisz. Idź stąd dziecko ''dorosłe'' co niby zdało Inżyniera i ma 120 IQ, gdybyś tyle miał byłoby to widać, ale nie, nie widać tego po komentarzach. Ktoś z 120 IQ nie byłby taki głupi.

The_Fallen

hahahaha

Dajcie mi broń to go zastrzelę. :D

STAMiNA

Nie dałbyś rady ze swoją głupotą, widać cały czas jak bardzo ci brak argumentów, wiec szybko zmieniasz temat ''dialogu''.

The_Fallen

Skończ już z tymi argumentami bo tylko dokładasz cegiełki debilizmu do swojej osoby.

hahaha co za debil.

STAMiNA

:).

The_Fallen

A teraz won do lekcji.

STAMiNA

choc w przypadku tej gry masz racje, mi sie tez nie podoba.

The_Fallen

Po co w ogóle robić takie gry, powinni z tego zrobić rpg, a co najmniej h'n s i wtedy można by pograć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones