PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608254}
7,9 3 359
ocen
7,9 10 1 3359
Icewind Dale
powrót do forum gry Icewind Dale

Słaba gra...

ocenił(a) grę na 6

Porównując do Buldur's Gate to naprawdę słabo. Walko to kompletna porażka - okropnie
dłuuuuuuuuuugie animacje, 0 dynamiki. Machnięcie kijem - pudło. - coś się na mnie rzuca -
pudło. Machnięcie kijem - pudło. I tak w kółko, niektóre pojedynki trwały po klika minut i polegały
na pudłowaniu, aż jakimś cudem wreszcie TRAFIENIE! Dialogi są mało ciekawe, podobnie jak
bohaterowie. Główny wątek to łażenie do różnych miejsc w celu ubicia stworów. Tylko dzięki
częstemu zaglądaniu do dziennika widziałem co ja w ogóle robie i jaki jest mój cel. Opcji
dialogowych mogło by nie być. Jedyny, duży plus to klimat i zróżnicowane lokacje.

ocenił(a) grę na 9
ggrzechu15

Haahhahahah Proszę Cię człowieku przeciesz Baldur jest na tej samej mechanice co IWD ta sama mechanika inna fabuła zauważ że to jest ten sam świat ale różnego rodzaju miejsca Tutaj masz doline Lodowego wichru a w Baldurze masz natomiast wybrzeże mieczy. Jezeli zle rozdajesz statystyki to twoje postacie nie trafiają logiczne. A co do dialogow to wiesz sa ciekawe ale skoro cRPG Cie nie interesuje to po co w to grasz jak nie czytasz dialogow? to jest RPG wiec fabula musi byc heroiczna tym bardziej ze jest to na systemie o HEROSACH, wiec ubijanie potworow i przechodzenie z lokacji do lokacji jest tego esencja.

ggrzechu15

Pierwszy Baldur's Gate to jeszcze gorzej wypada pod tym względem niż pierwszy Icewind Dale.

ocenił(a) grę na 10
ggrzechu15

gra jest fajna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones