Odtwórz Zwiastun nr 1 0:55
7,0 64
oceny
7,0 10 1 64
10
chce zagrać
{"id":"643573","linkUrl":"/videogame/Kinect+Rush%3A+A+Disney-Pixar+Adventure-2012-643573","alt":"Kinect Rush: A Disney-Pixar Adventure","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/35/73/643573/7867730.2.jpg"}
Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney·Pixar zaprasza całe rodziny oraz fanów kreskówek w każdym wieku na... więcej

Ta gra nie ma jeszcze zarysu fabuły.
gatunek
premiera
deweloper
Asobo Studio
wydawca
Microsoft Studios
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić
Kinect Rush: A Disney-Pixar Adventure
Zwiastun nr 1 0:55
Kinect Rush: A Disney-Pixar Adventure - Zwiastun Nr 1 Zwiastun gry na Kinecta, w której przeżyjemy przygody wraz z najpopularniejszymi bohaterami filmów animowanych studia Pixar, takich jak: [film=711]Toy Story[/film], [film=123312]Ratatuj[/film], [film=436704]Odlot[/film], [film=99445]Iniemamocni[/film] i [film=120749]Auta[/film].

Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney·Pixar zaprasza całe rodziny oraz fanów kreskówek w każdym wieku na niepowtarzalną przygodę w pięciu popularnych sceneriach filmowych z ulubionych bajek Disney i Pixar. Jak nigdy wcześniej, gracze będą mogli przeżyć przygody z bohaterami filmów „Iniemamocni”, „Ratatuj”, „Odlot”, „Auta” oraz „ToyKinect Rush: Przygoda ze studiem Disney·Pixar zaprasza całe rodziny oraz fanów kreskówek w każdym wieku na niepowtarzalną przygodę w pięciu popularnych sceneriach filmowych z ulubionych bajek Disney i Pixar. Jak nigdy wcześniej, gracze będą mogli przeżyć przygody z bohaterami filmów „Iniemamocni”, „Ratatuj”, „Odlot”, „Auta” oraz „Toy Story”, wprost w Swoim salonie! W parku pełnym zabaw i niespodzianek od razu znajdziesz kompanów, którzy przyłączą się do Ciebie podczas niezwykłych przygód. Nic nie ogranicza Twojej wyobraźni, gdy bawisz się z przyjaciółmi w Parku Pixar! Wybierz się na wycieczkę po parku i dołącz do przyjaciół na pięciu różnorodnych placach zabaw. Gdy już wybierzesz przygodę, używaj ruchów całego ciała, aby poruszać się po świecie Pixar. Grając w Kinect Rush: Przygoda ze studiem Disney·Pixar nigdy nie będziesz sam – baw się wspólnie z przyjacielem lub członkiem rodziny, albo dołącz do bohaterów bajek Pixar, którzy pomogą Ci w każdej przygodzie. Współpracuj z przyjacielem, aby rozwiązywać łamigłówki lub zaproś do poszukiwania ukrytych wskazówek postacie z filmów.

studio
Asobo Studio (deweloper) / Microsoft Studios (wydawca)
inne tytuły
  • prosta platformówka

    marcin_lendzion ocenił(a) grę na 7

    plusem są znane bajki Disneya

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.