PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686574}
7,5 238
ocen
7,5 10 1 238
Kingdom Hearts III
powrót do forum gry Kingdom Hearts III

Jest jedna pozytywna rzecz dotycząca Kingdom Hearts III, walka.
Reszta gry to tak naprawdę nudnawa historia, źle nagrane dialogi i irytujący głos tego kaczora.
Historia wszystkich Kingdom Hearts jest poplątana niemniej jednak w tej grze jest źle prowadzona, a autorzy jedynie co chcieli pokazać to walka postaci w anime pod koniec.
Muzyka muzyką, nie powala.

kaZio_filmaniak

Z porażka to przesadziłeś. Moja dziecko super się przy niej bawi.

ocenił(a) grę na 2
einhander

to bardzo dobrze że DZIECKO się przy niej bawi, ale ja nie jestem dzieckiem :)

ocenił(a) grę na 9
kaZio_filmaniak

Wiesz co.... Troszkę się z Tobą zgodze w kwestii dialogów. Przydługawe ,troszkę nudne.. Ale coż jestem właśnie w trakcie gry kiedy to piszę i cholera.. Pomimo tego dawno się tak dobrze nie bawiłam. Po pierwszej misji poczułam się jakbym znowu była 8 letnim dzieciakiem ,który ogląda Disneya na starych VHS i dosłownie odpłynęłam w ten świat. Mimo,ze historii do końca nie rozumiem ale i tak bawie się przednio. Stare babsko -lat 23 :p

ocenił(a) grę na 8
Maniak_razy_2

Problem jest w tym, że to, co osobom w tej sekcji komentarzy się podoba, to postacie z Disneya. Dzieci i Dzieciństwo bawi się przednio. Niestety, cała ta bajkowość i Disney to tylko mielizna. Fabuła jest bardzo mroczna i zagmatwana. Nie ma nic wspólnego z uśmiechami kaczora donalda. Podsumowując, jeżeli was urzeka coś co, jest otoczką a stary wyjadacz narzeka na plot który jest najmocniejszą stroną serii to oznacza że jest naprawde fatalnie z tą produkcją, na jego analizy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones