Gra wideo

2011
8,1 216
ocen
8,1 10 1 216
9
chce zagrać
{"id":"711342","linkUrl":"/videogame/Kingdom+Rush-2011-711342","alt":"Kingdom Rush","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/13/42/711342/7620500.2.jpg"}
Małe nabrzeżne miasteczko zostaje zaatakowane przez banitów. Rozpoczyna się inwazja czarnoksiężnika Vez'nana.
gatunek
premiera
deweloper
Ironhide Game Studio
wydawca
Ironhide Game Studio

"Kingdom Rush" to pierwsza część popularnej serii strategii typu tower defence, wydanej przez niezależny zespół urugwajskich deweloperów z Ironhade Game Studio. Gra ukazała się na urządzeniach mobilnych, pecetach oraz przeglądarkach internetowych. Zadaniem grającego jest - jak przystało na produkcje tego gatunku - obrona bazy przed"Kingdom Rush" to pierwsza część popularnej serii strategii typu tower defence, wydanej przez niezależny zespół urugwajskich deweloperów z Ironhade Game Studio. Gra ukazała się na urządzeniach mobilnych, pecetach oraz przeglądarkach internetowych. Zadaniem grającego jest - jak przystało na produkcje tego gatunku - obrona bazy przed kolejnymi falami coraz mocniejszych oponentów. Rzecz dzieje się w średniowiecznym świecie fantasy, a my dowodzimy wojskami królestwa, które staje do nierównej walki z mrocznymi siłami, dowodzonymi przez czarnoksiężnika Vez'nana. Do dyspozycji mamy cztery rodzaje wieżyczek, które rozstawiamy w określonych miejscach. Koszary produkują żołnierzy, walczących w zwarciu i blokujących na chwilę przeciwników. Wieża łuczników zasypuje wrogów gradem strzał. Magiczna akademia "strzela" czarami od magów. Z kolei platformy artyleryjskie zadają powolne, acz bardzo ciężkie obrażenia. Dodatkowo w obronie korzystamy z bohaterów, posiadających indywidualne cechy, wsparcia mobilnego oddziału, które możemy rozstawić w dowolnym punkcie mapy oraz deszczu meteorytów zadającemu potężne obrażenia w wybranym sektorze. Pokonując kolejnych wrogów dostajemy złoto, które wykorzystujemy do kupowania nowych wież, ulepszania istniejących o kolejny poziom, czy dodawania specjalnych zdolności (np. łucznicy mogą strzelać z zatrutych strzał, a magowie teleportować wrogów wstecz). Za wygrane bitwy otrzymujemy gwiazdki, które wykorzystujemy do uprage'ów. Wieżom zwiększają siłę ognia, powiększają zasięg wystrzeliwanych strzałów, czy zmniejszają ich zakup. Z kolei wsparcie otrzymuje potężniejsze zbroje, bronie dystansowe, czy redukcje czasu oczekiwania.

na podstawie
Gerson Da Silva (materiały do scenariusza, historia)
studio
Ironhide Game Studio (deweloper) (wydawca)
inne tytuły
{"muveDiscount":"5"}

forum gry Kingdom Rush

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego gry.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.