PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626469}

Kroniki Czarnego Księżyca

Chroniques de la Lune Noire
7,8 174
oceny
7,8 10 1 174

Kroniki Czarnego Księżyca
powrót do forum gry Kroniki Czarnego Księżyca

Nie wiem co jest takiego w tej grze, bo nie powala grafiką ani rozgrywką, ale klimat....
soundtrack jest kapitalny, i myślę że gdyby nie Pierre Esteve to gra ogromnie dużo by straciła.
Niecodzienna pozycja, niby nic specjalnego, ale jakoś nie można zapomnieć tej gry. Gram już
od bodajże wakacji 2000 roku, oryginalną płytę mam do dziś. Gram co rok lub dwa lata,
zawsze cieszy tak samo.

ocenił(a) grę na 8
rebdoomer420

Fenomenem jest jej oryginalność, soundtrack genialny aż ściągnąłem sobie cały :P i całokształt jest po prostu epicki i szkoda że nie ma części drugiej lub odświeżonej jedynki :)

ocenił(a) grę na 8
xandar12

Nie wiem czy byłby sens tworzyć sequel tej gry. Lata 90 minęły, a wraz z nimi minął też bezpowrotnie klimat tamtych czasów.

ocenił(a) grę na 8
rebdoomer420

Może nie sequel a nieoficjalny reboot ? Bo któż by nie chciał zobaczyć fajnej, oryginalnej gry w odświeżonej, a nawet poprawionej wersji? Być może gra zasługuje na nowy start? Jak wiemy wiele dobrych gier nie doczekało się popularności, Giants, Sacrifice czy nawet KCK. A bądźmy szczerzy, Gdyby ktoś stworzył grę z grafiką powiedzmy taką jak Skyrim czy GTA V, fabułą, klimatem i muzyką powiedzmy brzydko zerżniętymi ze starszych gier ww. pobiła by rekordy popularności jak i też myślę nagród. Oczywiście zakładając, że środowisko graczy nie zgłupiało przez te dekadę i nie spadło poziomem inteligencji do poziomu kapcia i nie ocenia "książki po okładce" bo któż jak nie gracze by musieli docenić właśnie te wszystkie aspekty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones