PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10002624}
9,3 942
oceny
9,3 10 1 942
Kroniki Myrtany: Archolos
powrót do forum gry Kroniki Myrtany: Archolos

Ostatni raz w grę tak bardzo wsiąkłem nomen omen przy pierwszym ogrywaniu Nocy Kruka na początku 2005r. Tymczasem Dzieje Khornis do 2040 będą oteksturowywać drzewo obok khorinisowego burdelu

Wyspiarski_Andrzej

A po co ta walka z DK? Przypominam że kroniki Myrtany też zostały zapowiedziane na rok 2020.

grzybolevsky

Ta "walka wzięła się stąd że to mody do tej samej gry i ponadto jakiś czas temu byli jednym zespołem. Kroniki ostatecznie wyszły i zostały grą 9/10, a DK niedawno ogłosiło że nie ma szans na premierę w 2022. DK nadal nie nauczyło się że robi się dubbing wokół gry, a nie grę wokół dubbingu.

Wyspiarski_Andrzej

Doskonale o tym wiem, że od 2018 jeszcze byli jednym zespołem - ale KM też miały obsuwę - początkowo były zapowiedziane na 2020. Niech DK robią to i jeszcze kilka lat, a zrobią coś dopracowanego. Bo szczerze DK wydają się większym projektem.

Wyspiarski_Andrzej

I jeszcze jedno - to nie gra o sumie zerowej.

ocenił(a) grę na 9
Wyspiarski_Andrzej

Teraz premiera dziejów khorinis została opóźniona (o rok przynajmniej) przez premierę kronik

ocenił(a) grę na 10
Wyspiarski_Andrzej

Nic dodać nic ująć Archolos to jeden z najlepszych modów/gier jakie grałam nie mogę się doczekać Dziejów bo one też zapowiadają się miodnie oby projekt przetrwał do samego końca i byśmy wszyscy mogli zasmakować tej obfitej uczty Gothic'owej.

;D

ocenił(a) grę na 10
Wyspiarski_Andrzej

Prawie zgadłeś - oteksturowywali do 2023 xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones