PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606352}

Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

The Chronicles of Riddick: Escape From Butcher Bay
7,9 3 029
ocen
7,9 10 1 3029
Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay
powrót do forum gry Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay

do jakiej gry mozna ja przyrownac? skradanka czy fps? co sie tam robi? warto kupic? prosze o tresciwe argumenty za i przeciw;)

ocenił(a) grę na 10
kebi17

rewelacyjna gra skradanko strzelnaka

kebi17

Pewnie już w nią grałeś, ale może ktoś inny zastanawia się nad kupnem tej gry. Jak najbardziej warto. Ja kupiłem za dyszkę Platynową Kolekcję, w której są obie gry. Jedna i druga (w która aktualnie gram) to fps z elementami skradania i wszystko w niej wg mnie stoi na dobrym poziomie. Od świetnej grafiki po fabułę. Argumentów przeciw nie mam :)

ocenił(a) grę na 7
drenz

gra mi sie podobala, gram teraz w 2 czesc. jedyne co mnie wkurzalo to jak kogos zabilem w drzwiach to jego zwloki tam zostawaly i ani ich przeciagnac, ani przeskoczyc i dalej isc nie mozna bylo - dobrze ze znalalem inna droge bo bym gry nie ukonczyl;)

kebi17

Obowiązkowa pozycja dla każdego fana serii :)

ocenił(a) grę na 9
kebi17

Nie trawię skradanek, nie mam cierpliwości.
Tę uwielbiam. A gram jak należy - ze skradaniem się i chowaniem w cieniach, a nie jak Rambo.

ocenił(a) grę na 3
kebi17

przereklamowana, taki sobie gameplay, ciezko bylo odpalic na w7 i do tego jakies bugi byly (rwanie ekranu).

ocenił(a) grę na 9
aisu

Jaasne przereklamowana, dobre sobie. Jeden z kamieni milowych w grach, gra mogła śmiało konkurować z HL2 czy Far Cry'em.
Gameplay był baaardzo urozmaicony

kebi17

Od siebie dodam że:
KLIMAT
Czuje się brud "pierdla". Znajdziemy tu zakapiorów, ćpunów, handlarzy fajkami itd, świat wydaje się prawdziwy, nie czuć tu udawania, kiczu. Klimat jest gęsty, a głos Vina świetnie pasuje do postaci Riddicka.
RÓŻNORODNOŚĆ
Dobre dialogi i całkiem ciekawy wachlarz misji pobocznych które aż chce się wykonywać. Nie jest to oczywiście poziom dobrego RPG, ale jak na grę mimo wszystko akcji to w sam raz. Gra jest w wielu miejscach liniowa, ale zróżnicowana, to że dany fragment twórcy gry zaplanowali na strzelankę by następną godzinę spędzić na skradaniu jest oczywiście wymuszony, ale fabuła pchana jest na tyle dobrze że nie razi to po oczach.

Większych minusów raczej gra nie ma. Faktycznie, poziom w którym sterujemy tym mecho-kleszczem nie jest zbyt udany. Czasem także można się lekko pogubić w korytarzach kopalni które trzeba odwiedzić przynajmniej dwa razy. Nie spodobało mi się również to że aby wypełnić kilka misji pobocznych trzeba w pewnym momencie wrócić do lokacji z danymi NPC, jednak gra nie otwiera Ci takiej możliwości w fabule, także jeśli sam się nie zorientujesz że tu możesz na chwile zboczyć z ciągu misji by te questy ukończyć to potem będzie za późno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones