PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607597}
8,0 1 299
ocen
8,0 10 1 1299
Książę i tchórz
powrót do forum gry Książę i tchórz

Dziwnie to zabrzmi ale... tak jak w tytule :) W najmniejszym szczególe wspaniała, piękna i zabawna. Zaczynana wiele razy, ukończona razy trzy.
Poza tym, mój pierwszy oryginał, w wielkim tekturowym pudełku z opowiadaniem Piekary (scenarzysty tej gry, sic! Bez przekleństw, sic!) jako miły dodatek i trener sprawnego czytania.
Gry komputerowe dla dzieci? Tak. Ale takiego rodzaju, bez realizmy i okrucieństwa.

ocenił(a) grę na 9
Koshara

E tam, dziwnie. To również gra mojego dzieciństwa :) Co prawda wtedy nie rozumiało się połowy żartów, ale mimo wszystko.

Koshara

To jest właśnie gra, którą zobaczyłem w swoim życiu, jako pierwszą( nie licząc Mario i pacmana :P). Z tego powodu będzie dla mnie zawsze wiele znaczyła.

ocenił(a) grę na 9
pawel45

Dołączam do grona :D tez chyba moja pierwsza gra komputerowa. I fakt wtedy te niektore teksty takie nie zrozumiale i w ogóle. Ale tak teraz przypadkiem na to tu trafiam i takie: aaaach. co za wspomnienia! :D

Koshara

To także gra mojego dzieciństwa :) Pierwszy raz w "Księcia i tchórza" zagrałam w wieku sześciu lat - pamiętam, jak bardzo cieszyłam się z kwestii Grabarza. Wiadomo: są przekleństwa, to dzieci się cieszą :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones