PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739082}
7,4 60
ocen
7,4 10 1 60
LEGO Dimensions
powrót do forum gry LEGO Dimensions

Gra zapowiada się super ale... była by lepsza gdyby dało się zagrać Gandalfem Białym, każdym ninją z Ninjago, bohaterami Chimy, SpongeBob'em i Steve'm.

TheRobolPl

1.Ma być
2.także ma być
3. moźe być
4.wątpie
5 ?!

LordVader345

5. Steve postać, którą gramy w Minecraft

TheRobolPl

Steve rogers ;)

TheRobolPl

Są plotki że Gandalf Biały będzie pod koniec gry

TheRobolPl

Oficjalnie potwierdzono, że będą bohaterowie Chimy.

Rafalino_1000

Przecież mówię! Gandalfa też dadzą i to w startowym(planują przemianą białego na późną wiosnę następnego roku.
No i Ninja z Lego też ma być,zapowiedziali na początku i dadzą ich więcej.
Potwierdzili też że będzie Doctor House i powrót do przyszłości(Marty McFly) i Portal 2

LordVader345

Ale powiedziałeś, że może być, a nie, że na pewno będą.

Rafalino_1000

Ano.

Widziałeś nowy zwiastun tej gry? Gościnnie Christoper Lloyd czyli Dpoctorek z Powrotu do Przyszłości.
Zwiastun pokazuje też więcej postaci z Dc.

LordVader345

Tak, widziałem dzisiaj. Liczę bardziej na zwiastun z rozgrywki w końcu. Pytanie, kiedy będzie zwiastun ,,LEGO Marvel's Avengers" skoro mamy końcówkę maja.

Rafalino_1000

A czy jest już demo do Jurassic Parku?
Zwiastun chyba będzie dopieru na wakacje.

LordVader345

Widziałem na Youtubie demo, ale nie ma na żadnej stronie, nawet na oficjalnej stronie gry. A szkoda, bo demo jest bardzo fajne. No chyba, że ty jeszcze, gdzieś znajdziesz.

Rafalino_1000

Chodzi mi o demo na x-boxa. Jak myśllisz,premiera za 3 tygodnie to oczekuje się dema

LordVader345

Na demach na x-boxa się nie znam, więc jak chcesz coś znaleźć to na własną rękę.

Rafalino_1000

Jak na razie nie ma. Trudno

LordVader345

Oby do ,,LEGO Marvel's Avengers" dali demo dla wszystkich.

Rafalino_1000

Oby jednak dali do Parku Jurajskiego. Alei tak czekam na Avrners

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones