Odtwórz Zwiastun nr 1 2:31
Gra wideo

2015
7,1 36
ocen
7,1 10 1 36
72
chce zagrać
{"id":"739082","linkUrl":"/videogame/LEGO+Dimensions-2015-739082","alt":"LEGO Dimensions","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/90/82/739082/7713168.2.jpg"}
Tajemniczy i potężny wir pojawia się w różnych światach LEGO. Batman, Gandalf i Żyleta dzielnie wskakują do niego i podróżują w przestrzeni i czasie, aby uratować swoich przyjaciół.
LEGO Dimensions
Zwiastun nr 1 2:31
LEGO Dimensions
Zwiastun nr 3 - Sonic the Hedgehog
LEGO Dimensions
Zwiastun nr 2 - E3 2016
LEGO Dimensions - Zwiastun Nr 1 TT Games i Warner Bros. zapowiedziało kolejną grę z serii LEGO. Komputerowo ożywione minifigurki z uniwersum DC pojawią się 29 września na PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 oraz Wii U w "[videogame=739082]LEGO Dimensions[/videogame]".
Let's Play 8 komentarzy
Gramy w poziom z "Doktora Who" w "LEGO Dimensions"
Na razie nikt nie dodał opisu do tej gry. Możesz być pierwszy!
Dodaj opis gry
na podstawie
Jon Burton (materiały do scenariusza, historia) / Graham Goring (materiały do scenariusza, historia) / Więcej...
studio
TT Games (deweloper)
inne tytuły
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Skoro w tej grze wystąpią postacie z powrotu do przeszłości oraz z innych seri typu czarnoksiężnik z krainy oz . myślicie że jest szansa na odzielne gry z tych seri ?

 • Najlepsza gra LEGO

  Pawel_Gosia

  Zdecydowanie najlepsza gra z serii LEGO. Po pierwsze poziom trudności jest na tyle wysoki, że jest to spore wyzwanie. Po drugie podświetlane, grywalne pola na podstawce dają olbrzymia frajde i możliwość praktycznie grania w 3 osoby (moja najmłodsza córka tym operowała i była zachwycona). Po trzecie ... więcej

 • Może i nie dla dzieci ...

  snajper12331

  Ale jednak fajnie by było zobaczyć jakiś poziom z " The Walking Dead " albo z " Resident Evil "

  • Jedno wielkie rozczarowanie...

   TheRobolPl

   Sama gra jest dobra, ale najgorsze jest to, że minęły prawie dwa miesiące, wyszła drugą fala, a polskiej wersji nadal nie ma i oficjalnie (podkreślam oficjalnie tj. Nie allegro itp.) nie można nigdzie kupić ani gry ani fun, level i team packów.

   • Zwiastuny i Spoty

    TheRobolPl

    https://www.youtube.com/watch? v=av2azSjTD6s https://www.youtube.com/watch? v=FnmGFZ9PRm4 https://www.youtube.com/watch? v=R8XjvJC-Bj0 https://www.youtube.com/watch? v=W8X-vLGUPjc

    Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.