PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=677200}
7,8 2 689
ocen
7,8 10 1 2689
LEGO Marvel Super Heroes
powrót do forum gry LEGO Marvel Super Heroes

Otwarty świat?

ocenił(a) grę na 9

Ciekawe,czy otwarty swiat bedzie wiekszy od tego z LEGO LOTR?

Ghostface_22

Wydaje mi się że świat będzie taki jak w lego batman 2.

ocenił(a) grę na 9
pawel01iwan

Troche szkoda by bylo,bo w lego batman samo gotham city bulo OK,ale jak na najnowsza gre LEGO swit otwarty powinien byc(chociaz troche) wiekszy w LEGO marvel

Ghostface_22

Masz nawet rację mogli by się postarać o większy świat.

Ghostface_22

i zrobią większy bo to ogłosili w jakimś portalu

Spaniel236

ale nie większy od tego w lord of the rings

Spaniel236

Szczerze powiedziawszy lepiej mi się grało w naćkanym gotham niż pustym świecie LOTRa :)

ocenił(a) grę na 9
aoi7

Racja, Gotham było mniej pustawe, po za tym po Śródziemiu nie chciało mi się łązić piechotą i używająć punktów szypkiej podróży (wytłumaczcie mi czemu w LEGO LOTR nigdzie nie mogę znaleźć konia!) po za tym kompas w VBatmanie bardziej mi się podobał niż monety w LOTR'rze

ocenił(a) grę na 9
MarvelmoviePL

kon gdzies byl ale gdzie konkretnie to ci nie powiem,a jesli chodzi o monety i kompas to jednak preferuje monety(nigdy dobrze nie trafilem uzywajac kompasa:))

Ghostface_22

sądzie że będzie trochę większy od Batman 2

ocenił(a) grę na 9
pola1b

Tego to ja jestem pewien ;D

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

Ale jesteś pewien??

Ghostface_22

Jest podobny do tego z Batman 2. Mamy tylko manhattan, otoczony wodą, w oddali widać jakies budynki ale nie można do nich dolecieć. Wysoko na niebie wisi Hellcarrier Tarczy do którego możemy się dostać lecąc np. Iron Manem lub jakims pojazdem latającym albo skorzystać z szybkiego przeniesienia w tych panelach gdzie mozna wybrac postac, pojazd itp.

ocenił(a) grę na 8
damianii

I tak nie jest źle. W końcu jest to tylko miasto Nowy York a nie cały kontynent (Ameryka Płn.)

Heller1304

Otwarty świat będzie sto razy lepszy niż w batman 2. Ogólnie cały nowy Jork, helicarier S.H.I.E.L.D i asgard i wgl wszystkie budowle np statua wolności będą super w batmanie to porażka była ;p

ocenił(a) grę na 8
wolverine11

Będzie? Chyba raczej jest. Ja już przeszedłem cały główny wątek w grze. Teraz przechadzam się po mieście i szukam złotych klocków. A jak już zdobędę Deadpoola to zabiorę się jeszcze raz za wszystkie misje.

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

A mam takie pytanie:czy Asgard jest w swiecie otwartym (czyli mozemy sie tam jakosc przeniesc czy cos)czy jest tylko w fablarnym trybie?

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

Niestety tylko w misjach, a są dwie: jedna nawiązująca do fabuły, druga jest poboczną, bonusową. :3

ocenił(a) grę na 9
Heller1304

szkoda,ale i tak gra jest SUPER!!!

ocenił(a) grę na 8
Ghostface_22

NO!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones