PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=609392}

LEGO Piraci z Karaibów

LEGO Pirates of the Caribbean: The Video Game
7,8 3 019
ocen
7,8 10 1 3019
LEGO Piraci z Karaibów
powrót do forum gry LEGO Piraci z Karaibów

super gra!!!!! :)

ocenił(a) grę na 10

po prostu nie moglem sie doczekać aż wyjdzie nowa część gier lego. Jest ona trudniejsza od innych ale lego piraci z karaibów to świetny pomysł na gre.Od gry lego star wars complete saga kupuje każdą najnowsza gre lego jaka wyjdzie.Żadna nie była tak super jak lego piraci z karaibów XD. :):):):):):)

ocenił(a) grę na 1
mar321

Coz po zagraniu w Lego Harry Potter 1-4 i Star wars clone wars 2 musze przyznac ze Piraci mnie troszke rozczarowali . Chociazby tym ze jest nie wiele do odblokowania. W Lego mielismy ogromny obszar jakim byl hogwart, do odblokowania trzeba bylo bardzo duzo czasu (mnie 100% zajelo okolo 50-60 godzin) . Co do Piratow to port jest tak samo maly jak pokatna wiec zdecydowanie - dla Piratow za malo zagadek do rozwiazania , za malo osiagniec, chociaz gry lego bazuja na tej samej zasadzie to mimo wszystko moim zdaniem zrobiona byla na szybko ...100% piratow osiagnalem w 30 godzin bez poradnika ;) w Harrym zajelo mi okolo 60 godzin uzyskanie 100% wraz z poradnikiem , moze i jestem kiepskim graczem aczkolwiek mysle ze Harry byl duzo lepszy, mozna bylo odczuc w nim klimat magii ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones