PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611335}
8,3 1 675
ocen
8,3 10 1 1675
Lineage II: The Chaotic Chronicle
powrót do forum gry Lineage II: The Chaotic Chronicle

Jeśli

ocenił(a) grę na 10

Ktoś chce zacząć w nią grać, to niech się przygotuje na to, żeby coś osiągnąć trzeba poświęcic dużo czasu.

użytkownik usunięty
dakot

Tak jak piszesz było kiedyś. Teraz zostało uproszczone wszystko co się w tej znakomitej niegdyś grze dało uprościć aby przypadkiem dla nikogo nie była za trudna... Kolejny wielki tytuł dla ludzi lubiących wyzwanie i harcore'owy exp odszedł w zapomnienie stając się casual'owym gniotem... Za stare kroniki daję 10/10.

ocenił(a) grę na 10

Nie zgodzę się, są jeszcze serwery klimatyczne, X1,X2, tak jak np. Allseron, na którym gram aktualnie:) Pozdrawiam fana dawnych kronik, C4 rządziło :)

użytkownik usunięty
dakot

Jeśli faktycznie Allseron trzyma się zasad sprzed feralnego update'u, który wywrócił L2 do góry nogami to pewnie gra się wybornie. A jak z ludźmi na Allseronie? Pamiętam ten serwer juz działał ok . 2006 roku. Nadal trzeba pisać podanie? Ja zaczynałem na prywatnych(Greckie BNB C1), ale potem to już tylko official, teraz jeśli już to tylko właśnie solidny prywatny serwer rzucający graczowi wyzwanie jak za dawnych lat... Również pozdrawiam! :)

ocenił(a) grę na 10

Nie trzeba podań pisać od niedawna, gra ok. 200 osób dziennie, mało jak na on tych komercyjnych serwerów, ale jak ktoś nie lubi tłoku, to idealnie.

użytkownik usunięty
dakot

W sumie to mnie zaciekawiłeś więc w najbliższych dniach zajrzę na Allseron zobaczę jak to wygląda. Problemem prywatnych serwerów zawsze były niedziałające skille i liczne lokacje bez mobów. Zobaczę jak to tam wygląda i tak w sumie nie mam ostatnio w co pograć...

ocenił(a) grę na 10

Zapraszam, i do zobaczenia.

ocenił(a) grę na 9
dakot

L2 skończyło się na Interlude.

Apiseq

L2 skończyło się na "Kill 'em All" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones