PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=738810}
7,8 2 000
ocen
7,8 10 1 2000
Little Nightmares
powrót do forum gry Little Nightmares

Po tej grze chyba sama będę mieć Little Nightmares. Mroczny klimat i odrażające postacie! Podobała mi się animacja naszego żółtego bohatera - ruchy nóżkami kiedy na czymś wisiał, czy motywy z odczuwaniem głodu. Kamera też była świetna. Momentami można było odnieść wrażenie, że ogląda się filmik, a nie gra w grę. Chociaż te bujanie na boki zaburzało pracę mojego błędnika. Cały klimat, bohater, te małe ludki, akcje z głodem i zakończenie pozwoliły mi ocenić grę tak wysoko. Polecam.

ocenił(a) grę na 7
Mandragora_6

Sterujemy dziewczynką o imieniu Six, a nie chłopcem.
Gra może i nie jest straszna, ale potrafi spowodować przyspieszenie serca czy dyskomfort lepiej niż w połowie survival horrorów :)
Dla dzieci z pewnością nie są takie gry skierowane :)

ocenił(a) grę na 7
returner

Stary komentarz, wiem. Chcę tylko wspomnieć że bohater może być męski, jak i żeński. Gra z pewnością nie jest skierowana dla dzieci, nawet mnie potrafi zniesmaczyć, a grając w tą grę, potrafię się wzdrygnąć.

Mandragora_6

Jak dla mnie odrażające postacie były w outlast wielki grubas szaleniec z nożycami i bliźniaki z gołymi fiutami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones