PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608597}

Mafia: La Cosa Nostra

Mafia: The City of Lost Heaven
8,8 21 125
ocen
8,8 10 1 21125
Mafia: The City of Lost Heaven
powrót do forum gry Mafia: The City of Lost Heaven

żadna gra do tej pory nie miała lepszej fabuły od mafii.Teraz bardziej przywiązują uwagę do grafiki niż do fabuły:))))

ocenił(a) grę na 10
brejdzi

ja tak samo bo uwielbiam takie różne bugi w grach na przykład przeszedłem mafie już z 5 razy i bugi jakie znalazłem to: w misji uciekinier jeśli tommy wjedzie taksówką z prędkością 100/km na godzine w schody przed blokiem dosłownie wejdzie w nie. nie pamiętam w jakiej misji (chyba w misji dziwka) policjant przeszedł przez moje auto.jak strzelałem się z policją przed sklepem u żółtego pitta na swobodnej jezdzie to potem (nie tylko na swobodnej jezdzie) stało tam 2 policjantów którzy byli tylko teksturą celowali do nikogo i nie mieli broni w ręcę. jest też dużo innych bugów które widziałem na żywo ale nie chce mi się pisać. POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH LUBIĄCYCH MAFIE :)

ocenił(a) grę na 10
piotrekpiterpiterowski

Inne bugi które zauważyłem:
- w misji gdzie zabijamy Morello przy północno-zachodnim wyjeździe z miasta ustawione są barierki przez które można przejechać, podobnie można pojechać do domu Morello i otworzyć bramę (w beta wersji to tam miał uciekać po próbie zamachu w teatrze) rezydencji ale przy próbie wejścia na teren posiadłości "zapadamy" się pod ziemie :D
- w filmiku gdzie w galerii Tommy strzela w twarz jednemu z ludzi Salieriego słychać dzwięk łuski spadającej na ziemie mimo, że strzelał on z rewolweru gdzie łuska po strzale zostaje w bębenku. Poza tym podczas animacji gangsterzy mają colta1911 i S&W taki jakiego uzywa policja a podczas gameplay'u magicznie okazuje się ze są uzbrojeni jedynie w colty detective special

ciekawostka którą ja odkryłem dopiero za którymś razem - jeśli jedziemy radiowozem to możemy przekraczać prędkość i jeździć na czerwonych światłach i nie zatrzyma nas policja:P Przydaje się to w niektórych misjach gdzie kogoś gonimy

brejdzi

Zgadzam się, że gierka świetna. Jedna z lepszych jednakże jest sporo gierek z lepszą fabułą prawdę mówiąc ^^

ocenił(a) grę na 10
brejdzi

czy to będzie mafia 2 czy mafia 3 czy MAFIA 10, czy jakakolwiek inna gra, nigdy nie bedzie juz takiej gry jak MAFIA THE CITY OF LOST HEAVEN.
A to szkoda,.
Żaden film gangsterski nie dorówna MAFII , ŻADEN

astok0

Żaden film nie dorówna? Przypomnę tylko, że fabuła Mafii, to inspiracje filmami. Czy to Ojcem Chrzestnym czy Dawno temu w Ameryce czy ogólnie patrząc Człowiekiem z Blizną :)

brejdzi

Jeśli lubisz fabułę, to zagraj w trylogię Mass Effect - myślę, że ma lepszą fabułę. No i oczywiście Wiedźmina 3 i serię Assassin's Creed.
Ale nie tylko jedynkę, bo jedynka to jedynie przygrywka do tego, co jest później (nawiasem mówiąc jedynka jest chyba najgorsza z całej serii, ale trzeba zagrać, żeby rozumieć ogrom fabuły).

AJGOR_2

Dokładnie, może poza tym, że fabuła Ac1 jest lepsza od każdego gówna, które wyszło po Brotherhoodzie

brejdzi

Polecam Red dead redemption

ocenił(a) grę na 8
hunter69

PC ? :) :| :\

ocenił(a) grę na 8
brejdzi

Ja mam akurat inaczej jestem w tym wieku że bardziej zwracam uwagę na fabułę niż jak dawniej na rozgrywkę.Grafika to moim zdaniem najmniej istotna rzecz w prawie każdej grze, bez dobrej fabuły,klimatu czy rozgrywki ładna szata graficzna nie sprawi że gra będzie miała duszę i będziesz chciał się w nią zagrywać ;).Mafie dopiero teraz przeszedłem i jestem bardzo zadowolony z tego powodu, widać ogromną różnice między mafią 2 która była co najwyżej dobra, ale brakowało w niej tego świetnego klimatu oraz fabuły którą uświadczyliśmy w podstawce.Mam nadzieję że kiedyś jeszcze powstanie Mafia na poziomie pierwszej odsłony :).

DemiaN

3 tego nie zwiastuje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones