Odtwórz trailer nr 1 1:20
Gra wideo

2002
8,8 19 938
ocen
8,8 10 19938
1 435
chce zagrać
{"id":"608597","linkUrl":"/videogame/Mafia%3A+The+City+of+Lost+Heaven-2002-608597","alt":"Mafia: The City of Lost Heaven","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/85/97/608597/7622487.2.jpg"}
Wskutek zbiegu okoliczności taksówkarz pomaga członkom mafii, po czym wstępuje do ich organizacji, by ocalić własne życie.

Zobacz Mafia: The City of Lost Heaven zwiastun

gatunek
premiera
wydawca
Gathering of Developers
deweloper
Illusion Softworks
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Mafia: The City of Lost Heaven
Mafia: The City of Lost Heaven (2002) Zwiastun nr 1 1:20
Mafia: The City of Lost Heaven
Mafia: The City of Lost Heaven (2002) Teaser "Mafia Trilogy" 0:30
Mafia: The City of Lost Heaven | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2002 | Gra wideo Tommy Angelo był zwykłym taksówkarzem. Przeznaczenie sprawiło, że stał się człowiekiem mafii, znienawidzony przez wrogów i zdecydowany, aby w każdej sytuacji postawić na swoim. Przeżyj gangsterską przygodę, wspinając się po drabinie mafijnej hierarchii. Wkrocz do półświatka Ameryki lat 30. XX wieku i przeżyj intrygującą historię zbrodni, miłości oraz zdrady.

Tommy Angelo był zwykłym taksówkarzem. Przeznaczenie sprawiło, że stał się człowiekiem mafii, znienawidzony przez wrogów i zdecydowany, aby w każdej sytuacji postawić na swoim. Przeżyj gangsterską przygodę, wspinając się po drabinie mafijnej hierarchii. Wkrocz do półświatka Ameryki lat 30. XX wieku i przeżyj intrygującą historię zbrodni, miłości oraz zdrady.

studio
Gathering of Developers (wydawca) / Illusion Softworks (deweloper)
data produkcji
2002
kraj
tytuł oryg.
Mafia: The City of Lost Heaven
inne tytuły
W misji "Odwiedziny u bogaczy"  Don Salieri mówi Tommy'emu, że Paulie i Sam pojechali "uciszyć" kilku świadków przestępstw jego ludzi. Sam tak naprawdę znajduje się jednak w gabinecie Dona.
Jeśli Tommy w trybie gry "Swobodna jazda" uda się samochodem z wgniecioną karoserią na tereny pozamiejskie (np. na lotnisko), po powrocie do Lost Heaven jego auto będzie wyglądało jak nowe.
Każdy model samochodu ma taką samą tablicę rejestracyjną.
Wydana w 2002 roku "Mafia" wstrząsnęła rynkiem gier i stała się wzorem dla deweloperów, jak produkować gry akcji. Muszę przyznać, że mnie też pozytywnie zaskoczyła. ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 82%
Gdy w 2002 roku "Mafia: The City of Lost Heaven" ujrzała światło dzienne, gracze i recenzenci byli nią zdumieni. Oto bowiem, gdy jeszcze do końca nie minęły zachwyty nad ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 95%
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych